BLOG

Ženy udělají hodně, aby vypadaly krásně. Plastická chirurgie, botox, facelift... Účinek? Trochu krve, pár výkřiků bolesti, otoky a taky možná pofidérní záruka na zachování vlastního obličeje a těla po několik měsíců možná i let.

Kdo by nechtěl zůstat mlád napořád. Přání, kterému podléhá každá generace a které se snažila převést do reality řada šarlatánů i vědců. Věk se zastavit nedá. S tím nic nenaděláme. Když se ale budeme bavit o přibývajících vráskách a stáří vepsaném do tváře, v tomhle případě máme šanci spěch času pořádně přibrzdit.

Někdy toho máme nad hlavu. Poletujeme jak bába na koštěti, staráme se o děti, často i o muže, který z toho dítěte ještě nevyrostl a naše zásoba sil se povážlivě tenčí. Táhneme se jako lesní víla po zásahu bleskem a únava se podepisuje i na naší pleti. Když manželovi dojde, že je něco špatně a všimne si, že vypadáme "divně"...

Zlatá slupovací maska je víc než luxusní péče. Je to fičák, obrazně i doslovně. Kdo zkusil, rozumí. Obsahuje ty nejúčinnější dostupné omlazující složky. Nejsilnější z nich je nesporně výtažek z vlaštovčího hnízda. Respektive z hnízda salangany ostrovní, příbuzné vlaštovek.

Menstruační problémy bývají nepříjemné a neměly bychom je brát na lehkou váhu. Jakmile některý přetrvává delší dobu, je určitě nutné vyhledat radu odborníka.

Určitě víte, že východní krásky mívají nádherné vlasy. Husté, hebké jako hedvábí, lesklé a silné. Je to mimo jiné i tím, že na rozdíl od západu svěřují své vlasy častěji péči přírody. Celá tisíciletí, už od dob císařské dynastie, vznikaly medicínské receptury s přísně vyváženým poměrem jednotlivých extraktů bylin, které měly členům císařské rodiny...

Podzim je tady a kromě úžasných barev všude kolem s sebou přináší i nepříjemnosti v podobě nachlazení a rýmy. Což o to, my ženské vydržíme hodně. Ovšem taková rýmička u chlapa dokáže hlavu rodiny totálně odbourat. To jsou přesně ty chvíle, kdy se samy sebe ptáme: Opravdu jsem si tuhle trosku vzala dobrovolně? A se slzou v koutku oka vzpomeneme...

Staří Číňané tvrdili, že je žena kořenem života. A když není zdravá, nemůže být zdravý a šťastný život kolem ní. Bylinné vložky tianDe jsou unikátním, patentovaným prostředkem pro péči o ženské zdraví. Vyrábějí se podle tradičních čínských receptur, z přírodních materiálů a jsou obohaceny o fytomembránu se silnými extrakty bylin.

Míváte časté bolesti hlavy? Cítíte se unavení, bez energie? Bolejí vás klouby, míváte závratě? Vaše imunita je oslabená a chytne se vás každý moribundus? V takovém případě může jít o zanešení organismu toxiny.

© 2018 Ilona Kaulfuss. Všechna práva vyhrazena.