BLOG

Staří Číňané tvrdili, že je žena kořenem života. A když není zdravá, nemůže být zdravý a šťastný život kolem ní. Bylinné vložky tianDe jsou unikátním, patentovaným prostředkem pro péči o ženské zdraví. Vyrábějí se podle tradičních čínských receptur, z přírodních materiálů a jsou obohaceny o fytomembránu se silnými extrakty bylin.

Míváte časté bolesti hlavy? Cítíte se unavení, bez energie? Bolejí vás klouby, míváte závratě? Vaše imunita je oslabená a chytne se vás každý moribundus? V takovém případě může jít o zanešení organismu toxiny.

Tak jsem se konečně podívala do nových prostor ústeckého servisního centra. Pořád mi nevycházel čas, nebo se mi nikam nechtělo a snažila jsem se svému okolí nabulíkovat, že se kvůli časové tísni ani pořádně nenajím.
😎
Jenomže včera mluvila Elenka Jesíčková o nové zlaté masce a tu prostě musím mít. Okamžitě! I kdyby se králík zbláznil a jezdil...

Naší novinkou, která se okamžitě stala hvězdou všech e-shopů, jsou turmalínové výrobky. V současné době máme k dispozici turmalínový krční a bederní pás a turmalínové ponožky. Časem přibude i kolenní a loketní pás.

Musí vaše zubní pasta pěnit jako zběsilá? 😲
Víte, že za to pěnění vděčíte sulfátům? 😕
Nechtěli byste raději přírodní pastu?
Pak vám doporučím fytopastu Dr. Taiga. 😍

Líbí se vám šaty bez rukávů? 💃
Klíďo píďo je nosíte?
A) protože jste ještě mladé... 👧
B) protože nemáte povislé paže...
???
A co dvojitá brada?
Obličej bez kontur? 😦
- Že mám přestat provokovat? 😕

Co říkáte lidem svýma očima?
To, že jste plné energie, života a radosti?
Nebo to, že už máte všeho dost, vlečete se jak v posledním tažení a nic na světě vám neudělá radost?
Přitahujete očima okolí?
Nebo se lidé raději od vašeho pohledu odvracejí, aby se neutopili v té únavě, kterou v nich vidí? 😔

V sobotu 1. září jsem s kolegyní Mafulí jela na školení obchodních dovedností do Prahy. po dlouhé době zase budem, kdy jsem objevila, že je to docela pohoda a kromě toho je to i levnější.Byla to poměrně uchechtaná cesta, protože Mafule je stejný pako (Mafulko promiň), jako já. Nicméně, po školení mě trochu ten smích přešel.Uvědomila jsem si, že...

© 2018 Ilona Kaulfuss. Všechna práva vyhrazena.