3 nejsilnější borci za polovinu :-)

09.06.2017

Další z akcí letošního léta společnosti TianDe je bezkonkurenční trojka v boji proti vadnoucí pleti a vráskám. Tři produkty, které se s tím skutečně nemažou a dokáží i vám, že se zázraky dějí. V sadě najdete regenerační sérum na oční okolí, regenerační sérum na pleť obličeje a Nano Corrector, Liftingový efekt.

Obě séra jsou nabízena v praktických kapslích. U nás v TianDe jim říkáme rybičky (připomínají je tvarem) a neskutečně jsme se do nich všechny zamilovaly. Dokáží parádně zatočit s vráskami a pleť je po nich hedvábná a pružná.

Množství biologicky aktivních látek v každém séru je až 10 x vyšší než v krémech! Neobsahují konzervační látky, dodávají pleti extra výživu, vlhkost a chrání ji před volnými radikály. Obsahují vysoké procento přírodních složek. Například hydrolyzované hedvábí, éterické oleje pupalky, pupalkový olej, jojobový olej, olej z pecek jojoby, vitamín E nebo ceramidy.

Tuhle nepřekonatelnou dvojku doplňuje Nano Corrector, Liftingový efekt. Král králů. Dokáže zvýraznit povadlé kontury obličeje i tam, kde už to vypadalo beznadějně, obnovit pružnost pleti, pěkně popohnat unavená elastinová vlákna v dermis, aby se probudila, pleť hluboce hydratuje, omlazuje a výrazně zlepšuje její tón.      Ilona

Koupit séra a nanokorektor v akci!