Akupresura může ulevit od bolesti i úzkosti

20.06.2017

Znáte to. Sedíte v práci nebo doma u počítače a najednou vám hlavou projede úpěnlivá bolest. A místo toho, aby se odporoučela stejně rychle, jak přiletěla, dřepne si a ne a ne odejít. Nebo vás z ničeho nic popadne úzkost. Svírá vás na hrudi jak železná košile a vy nemáte někdy ani tuchu proč. Stlačením těch správných bodů, které leží na příslušných drahách našeho těla, si můžeme od bolesti ulevit.

Pokud vás přepadne bolest hlavy, stlačte bod na ruce, který leží mezi ukazovákem a palcem. Je to taková ta měkká část hřbetu ruky ve véčku mezi oběma prsty. Stačte ho na cca 20 vteřin, prstem kolmo k němu. Pak povolte a opakujte alespoň čtyřikrát. Potom to samé proveďte u druhé ruky.

V případě úzkosti je třeba stlačit bod, kterému se říká "moře klidu". Leží uprostřed hrudní kosti, vzdálený od jejího konce na tři šířky palce. Postup a četnost opakování jsou stejné.

A pokud trpíte bolestmi hlavy častěji, úzkost vás přepadá skoro denně, pak vám doporučuji pořídit si náš Slaviton a fytonáplasti. Slaviton je vynikající právě na úzkost, stres a deprese. Nedám na něj dopustit. Je to jediná věc, která mě zbavila nočních úzkostí a můr a já můžu konečně spát. Slaviton se maže na hrudník. Je to lehounký gel plný bylinek, který navíc velmi příjemné voní.

Při bolestech hlavy je výborným pomocníkem fytonáplast Wutong nebo Tie Gao. Stačí docela malé čtverečky nalepit na čelo, spánky a třeba i dozadu na krk. Bolesti vás tyhle bylinkové zázraky zbaví téměř okamžitě. Podívat se do e-shopu na uvedené produkty můžete hned pod článkem.

Tak mějte krásné léto a nedejte se :-)      Ilona

Více info o fytonáplasti Wutong zde:

Více info o fytogelu Slaviton zde:

Více info o fytonáplasti Tie Gao zde: