Co vysílají vaše oči?

02.09.2018

Co říkáte lidem svýma očima? 
To, že jste plné energie, života a radosti?
Nebo to, že už máte všeho dost, vlečete se jak v posledním tažení a nic na světě vám neudělá radost? 
Přitahujete očima okolí?
Nebo se lidé raději od vašeho pohledu odvracejí, aby se neutopili v té únavě, kterou v nich vidí? 😔

Oko do duše okno. 🌈 Říká se. Ale fakt je, že řada žen podceňuje péči o pleť kolem očí, která pohled dotváří. Přiznám se, že jsem patřila mezi ně. Ale pravidelnou a systematickou péčí jsem dosáhla výrazného zlepšení.

Pleť kolem očí neobsahuje téměř žádné potní žlázy. Je proto mnohem sušší, křehčí, zranitelnější a až čtyřikrát tenčí než jiné části pleti! 😲Daleko rychleji se dehydratuje a je proto také prvním místem, kde se objevují vrásky. 

Čím zranitelnější, tím intenzivnější péči pleť potřebuje. To platí zejména o očním okolí. Kdo tuhle péči podcení, zbydou mu vážně oči jen pro pláč. 😥 Začněte proto o oční okolí pečovat pravidelně a volte správné produkty.

CO DOPORUČUJI:

❗ INTENZIVNÍ KOMPLEX NA POKOŽKU KOLEM OČÍ

Tenhle komplex očních masek a bylinné esence se stal favoritem mnoha mých spokojených klientek. 👭 Dokáže rychle zbavit oči únavy, kruhů pod očima a celé je rozzáří. Vyzkoušejte ho i vy! 

Pokud si nevíte rady s výběrem, s postupem, pokud chcete nakupovat naše úžasné produkty s velkou slevou, napište mi, ✍️ nebo se rovnou registrujte do eshopu.