Další produkty s laminárií jsou k mání :-)

07.06.2017

Nová kosmetická řada společnosti TianDe je unikátní tím, že obsahuje živou řasu laminária japonica. Tato řasa má neuvěřitelné omlazující a hydratační účinky. V nabídce nedávno přibyly další dva produkty. 

CC krém s fucoidanem - chytrý krém, který se přizpůsobí tónu Vaší pleti

CC krém je prostě make-up. Ale ne ledajaký. Je to velmi chytrý make-up. Nejenom, že poskytuje pleti skvělou péči, ochranu a výživu, ale zároveň také spolehlivě kryje nedokonalosti a dokáže se dokonce přizpůsobit tónu pleti. Odpadá tedy zkoušení odstínů a taky nanášení silných vrstev make-upu, které mají k přirozenému vzhledu na kilometry daleko. Nový CC krém obsahuje všechno, co potřebujete. Vyrovnává tón a reliéf pleti, hydratuje ji, kryje zarudnutí, zvětšené póry, pigmentaci a další nedostatky. Díky fukóze a dalším aktivním složkám pleť navíc velmi účinně omlazuje a dodává jí lehký pudrový efekt.

Koncentrovaný oční gel na vrásky

Pleť kolem očí je velmi tenká a jemná, proto je náchylná k poměrně brzkému vzniku vrásek. Únava a nevyspání se rychle projeví v podobě tmavých kruhů pod očima. Běžný pleťový krém se v tomhle ohledu může snažit jak chce, ale moc nepomůže. Na oční okolí je třeba speciálních jemných gelů a ještě lépe, gelů koncentrovaných.

Gelový oční krém s fucoidanem má i přes svoji "velikost" síly na rozdávání. Jsou v něm propojeny velmi silné aktivní omlazující a hydratační komponenty. Tenhle prcek dokáže zabránit padání horních víček, zlepšuje jejich pevnost a pružnost, zjemňuje hluboké vrásky a zabraňuje vzniku nových. Prodlužuje mladistvý vzhled očního okolí a pohhledu vrátí zpátky tak neodolatelný jas a svěžest.

Chci koupit CC krém, chci více info.

Chci koupit oční gel, chci více info.