Dopřejte si rodinnou něhu :-)

11.09.2017

Řada MY FAMILY CARE tvoří komplexní celek přípravků pro celou rodinu. Sady obsahují šampón, kondicionér a sprchový gel. Všechny přípravky jsou bez parabenů a mají vyvážené PH. Společnost TianDe přinesla na trh celkem tři sady: Ovocná pochoutka, Něžná šalvěj a Bylinná svěžest. Vyslyšela tak přání svých zákazníků a signály současného světového trendu - sjednocení a soudružnost rodiny.

Tyto rodinné sady jsou pohodlné, není nutné kupovat každému zvlášť šampón, kondicionér ani sprchový gel, ale rodina používá sadu společně, což je i cenově výhodné. Přitom kvalita výrobků, které jsou za velmi příznivou cenu, je na vysoké úrovni. Všechny produkty mají nejen efekt kosmetický, ale jak je u TianDe pravidlem, také značný ozdravný efekt.

Sprchové gely v každé ze tří sad jsou určeny pro všechny typy pleti. Pečují o pokožku jemně, dodávají jí živiny, vitamíny, minerály a nádherně voní. Vhodné jsou jak pro dospělé, tak pro děti. A jak tedy zvolit pro svoji rodinu vhodnou sadu? Řiďte se podle toho, pro jaký typ vlasů je určen šampón a kondicionér.

Dnes vám představím sadu NĚŽNÁ ŠALVĚJ. Ta vyhovuje mastnému typu vlasů, případně mastným vlasům se suchými kořínky. Produkty obsahují výtažky z bylin, jojobový olej a poskytují vlasům jemnou, ale účinnou péči, svěžest a upravený vzhled. (Podrobnosti o aktivních složkách najdete pod obrázkem.)

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ŠALVĚJ - staletí byla používána proti vypadávání vlasů. Má schopnosti probudit spící vlasové cibulky a donutit je k životu. Upravuje činnost mazových žláz, má ideální účinky na pokožku, včetně antibakteriálních.

HEŘMÁNEK - nejoblíbenější prostředek lidového léčitelství už od pradávna. Heřmánek je přírodní kondicionér, ale také regeneruje a posiluje pokožku hlavy.

ROZMARÝN - důležitá složka. Obsahuje třísloviny, které zlepšují krevní oběh, což stimuluje růst vlasů, dodává jim vitalitu a sílu.

JOJOBOVÝ OLEJ - obaluje každý vlas lehoučkým ochranným filmem a pečuje o zdraví a krásu vlasů.

V obsahu šampónu pak nalezneme ještě VITAMÍN B5, který zastavuje vypadávání vlasů, léčí suché a lámavé vlasy a jejich šupinatost. Oba vlasové produkty této řady dodají vlasům objem a vzdušnost. Vlasy jsou po umytí čisté a svěží po delší dobu.

Zítra se můžete těšit na informace o řadě Bylinná svěžest.

Máte dotazy? Potřebujete poradit? Nebojte se zeptat. Ráda vám odpovím.  Ilona