Funkce detoxikačních náplastí

25.10.2017

DETOXIKAČNÍ NÁPLAST MASTER HERB
Princip fungování

Ptáte se, jak fungují detoxikační náplasti 🤔 a jestli je vůbec možné, aby se tímto způsobem detoxikoval organismus. Funkčnost detoxikačních náplastí je ověřená staletími a vychází z tradiční čínské medicíny. 👨‍⚕️ Nedůvěru vyvolává většinou neznalost principu jejich fungování.

📌 Velkou chybou je například spojovat zabarvení náplastí s mírou úspěšnosti detoxikace. Zabarvení náplastí není měřítkem, ale pouhou reakcí vlhkosti s látkami obsaženými v pytlíčcích.

📌 Známkou úspěšně probíhající detoxikace je postupné vymizení symptomů (únava, bolesti hlavy, nevolnosti, nachlazení apod.)

📌 V sáčcích, které se lepí na chodidla, jsou obsaženy extrakty přírodních látek, které mají schopnost absorbovat toxické látky z těla přes kůži. Náplast pracuje prakticky na stejném principu jako strom, který získává svými kořeny ze země vodu a živiny v ní obsažené mnohdy až do výšky několika desítek metrů. Tento systém výživy je postaven na principu osmotického tlaku, díky němuž rostliny dokáží ze země přijímat to, co potřebují. A naše náplasti pracují velmi podobně.

📌 Proč chodidlo? Dlaně a chodidla jsou místy s největším počtem reflexních bodů. Ty fungují na systému meridiánů (kanálů), které propojují jednotlivé orgány a části těla. Přičemž právě na chodidlech najdeme nejvíce nervových zakončení (více než šedesát reflexních bodů).

📌 A jak tedy náplast funguje? Její aplikace vyvolá zahřátí, aktivaci a otevření pórů kůže. Tím se urychlí proces vylučování toxických látek. Působením všech složek obsažených v pytlíčcích dochází současně k narušení atomů vody v organismu, čímž se spouští čistící proces. Toxické látky se mnohem rychleji vylučují z krve a lymfatickým systémem odcházejí pryč. (Nejen do náplastí.) Pro zjednodušení si náplasti představte jako motor auta. Ten nastartuje celý systém a spodiny odcházejí pryč výfukem. V našem případě jsou vylučovány toxické látky při detoxikaci (nastartování) potními žlázami po celém těle, dále močí a stolicí.

📌 AKTIVNÍ LÁTKY:
Extrakt z bambusové třtiny - dokáže vytáhnout toxiny z povrchu kůže, urychluje detoxikaci a regeneraci buněk
Semena buku lesního - mají stahující a antiseptický účinek, aktivují proces odstraňování odpadních produktů
Pomeranč hořký - urychluje látkovou výměnu, celkově posiluje
Chitin - výkonný přírodní magnet, který absorbuje toxiny vylučované v organismu - odpadní látky, soli a těžké kovy
Fazole adzuki - zbavuje organismus toxinů, pomáhá odstraňovat nadbytečnou tekutinu