Fytonáplasti jsou vlastně suché kapačky

10.05.2017

Bez fytonáplastí z TianDe ani ránu. Vyzkoušíte je jednou a pak se už bez nich nehnete. Budete je mít doma v lékárničce, budete je tahat s sebou v kabelce, schovávat v šuplíku psacího stolu v kanceláři, prostě všude. Aby byly pořád při ruce. Jsou totiž úžasnými pomocníky, jakmile vás začne cokoli bolet, nebo když se nebudete cítit ve své kůži.

Fytonáplasti TianDe jsou napěchované extrakty léčivých bylin. Vyrábějí se na základě tisícileté zkušeností tradiční čínské a tibetské medicíny prostřednictvím moderních nanotechnologií. Každá náplast funguje na principu suché kapačky, která postupně uvolňuje účinné látky - přímo do místa postižení.

Tyto látky se dostávají skrz kůži, okysličují krev, cíleně regenerují postiženou oblast a aktivují tělo k samo ozdravnému procesu. Fytonáplasti proto nejsou jen prostředkem k utlumení bolesti, ale dokáží velmi intenzivně zkrátit cestu k uzdravení a přinášejí skutečnou úlevu.

V nabídce TianDe naleznete fytonáplasti na bolesti hlavy, celkovou únavu a vyčerpání, na nachlazení, revmatismus, artritidu, blokaci páteře, bolesti svalů, zad a kloubů, pomáhají při léčbě zánětů, brání rozpadu kloubní chrupavky, používají se při onemocnění ledvin, při urologických potížích, zlepšují potenci, jsou účinné při léčbě prostaty... Zkrátka, vypořádají se s celou řadou neřádů. Prostě je zkuste.

Více informací o fytonáplastech zde: