Hračka pro masochisty?

28.11.2018

Ženy udělají hodně, aby vypadaly krásně. Plastická chirurgie, botox, facelift... Účinek? Trochu krve, pár výkřiků bolesti, otoky a taky možná pofidérní záruka na zachování vlastního obličeje a těla po několik měsíců možná i let.

Nejsem fanda bezesných nocí ze strachu, že se mi obličej místo omlazení začne rozpadat. Proto jsem zvolila jednodušší a příjemnější způsob, jak ho přesvědčit, aby začal mládnout.

MEZOROLLER

Váleček mezorolleru vypadá poněkud pokorně a nevinně. Na první pohled nevěští nic mimořádného. Dokud se na něj nepodíváme blíž. Je posázen malými jehličkami, délky 0,5 mm. Ale neděste se. Nejde o hračku pro masochistu. Jde o zařízení, které vám nahradí služby prvotřídního salónu v domácím prostředí.

JEHLIČKOVÁ MEZOTERAPIE - CO TO JE?

Vpichy jehly do kůže jsou označovány jako mezoterapie. Mnoho lidí říká, že je určena pouze pro zralé lidi, jejichž kůže hlasitě křičí - podívej, to jsou tvoje vrásky! Ale tohle ošetření potřebují často i mladí lidé.

Jde o terapii, která urychluje proces hojení. V důsledku toho se můžeme zbavit nejen jizev nebo strií, ale také snížit hloubku vrásek, zbavit se rozšířených pórů, dokonce se mezoterapie používá jako účinný prostředek v případě plešatosti.

PROČ JE TENTO POSTUP TAK POPULÁRNÍ?

Když si necháte do kůže implantovat piercing, kůže dostane impuls, který ji nutí se regenerovat. Brání se a ranky zacelí. S věkem se tyhle schopnosti ztrácí. Mezoroller má schopnost je znovu aktivovat. Kůže při pravidelném používání vypadá mladě a svěží. Účinné látky krémů a sér při mezoterapii pronikají daleko lépe a volně do bariéry, která byla mezorollerem dočasně narušena.

KDY JSOU EFEKTY VIDITELNÉ?

Záleží na tom, jaké efekty očekáváme. V případě tenké pleti může být výsledek viditelný už po několika aplikacích a v mnoha případech už po té první. Pokožka je po terapii pevnější a vyživená, protože nasaje vše, co jsme jí dopřály během procedury a těsně po ní. Pokud se potýkáme s vážnějšími problémy, jako jsou jizvy nebo hlubší vrásky - tady je třeba trpělivost. Změny budou patrné po 4 - 6 měsících. Za předpokladu, že budeme mezoroller používat alespoň 2x týdně.

KROK 1 - ČIŠTĚNÍ

Aby byla celá procedura úspěšná, musí být kůže správně připravena. Odstranění make-upu a vyčištění pleti je zásadní. Důkladně vyčistíme obličej, krk a případně další místo, které chceme mezoterapií ošetřit.

KROK 2 - APLIKACE SÉRA NEBO GELU

Můžeme si vybrat produkt v závislosti na našich preferencích. Je lépe zvolit sérum, případně gel, kterých má tianDe celou řadu. Používaný výrobek bude mít lepší absorpci, takže byste měly vybrat něco velmi výživného.

KROK 3 - MEZOTERAPIE

Dezinfikovaný válec je připraven k použití. Provádíme vertikální, horizontální a šikmé masáže ve směru od brady a lícních kostí. Zaměříme se zejména na tváře, čelo, bradu, oblast mezi nosem a ústy, na kontury obličeje a podbradek. Snažíme se vyhnout velmi tenkým očním oblastem a samotným rtům. Válec proti pokožce netiskneme silně, ani neděláme příliš jemné pohyby. Nejde o bolestivou ani nepříjemnou proceduru.

KROK 4 - OPĚTOVNÉ POUŽITÍ SÉRA

Když masáž skončíte (doporučuje se obličej masírovat mezorollerem cca 3 minuty), použijete znovu sérum, případně produkt, který jste použily na začátku. Tím využijete absorpci aktivních látek na maximum. Nakonec můžete nanést svůj obvyklý krém.

Nežádoucí účinky: Po mezoterapii můžete mít pocit pálení nebo svědění, což je pro léčenou pleť přirozené. Během masáže se také může objevit zčervenání kůže.

KDY SE MEZOROLLER NEDOPORUČUJE

Toto ošetření se nedoporučuje pro osoby s poškozenou kůží, otevřenými rankami - včetně akné. Bakterie z akné by se mohly rozšířit po celém obličeji.

JAK ULOŽIT MEZOROLLER?

Mezoroller není příliš vhodné zařízení pro zapomnětlivé lidi 😊. Nejdůležitější je STERILITA. Přístroj musí být vždy po proceduře řádně vydesinfikován a uložen do krabičky. Stačí ho například na pár minut ponořit do roztoku našeho alunitu (deodorant Natural Veil.) Mezoroller by měl mít každý svůj. Máte-li doma více než jeden, pak stojí za to rozlišit je. Třeba nálepkou na víčku krabičky.

Pro aplikování účinných látek při mezoterapii si kupte jeden z těchto vhodných produktů.

Máte dotaz?