Jak na křečové žíly?

09.05.2017

Křečové žíly dokážou potrápit. Nohy s viditelnými shluky menších či větších žilek určitě nepůsobí pěkně. Můžete mít krásné nohy, ale křečovky celkový dojem pokazí. Omezujete se tak na nošení dlouhých sukní a kalhot, což vám na radosti z letního sluníčka moc nepřidá. Kromě vzhledové stránky je tu ale i problém zdravotní, který je nutné řešit.

Co je příčinou vzniku křečových žil?

Je to riziko dědičnosti (cca 70 %), sedavá práce, zaměstnání, při kterém často dlouho stojíte, těhotenství, kdy se možnost vzniku křečových žil zvyšuje až o 35% a nošení vysokých podpatků.

K dalším, méně známějším faktorům, patří některé druhy fyzické aktivity, problémy s tlustým střevem, perorální antikoncepce, sezení s nohou přes nohu, ale také například škrtící ponožky nebo kalhoty.

TianDe nabízí pro boj s křečovými žilami skutečného borce: 

FYTOGEL SLAVITON

Slaviton je nadupaný přírodními venotoniky a antikoagulanty. Venotonika posilují cévní stěnu a snižují propustnost cév. Antikoagulanty mají na starost ředění krve, bránění vzniku krevních sraženin a zlepšení krevního oběhu. Je to armáda přírodních látek z čisté altajské přírody, přesně nasměrovaná na problém křečových žil.

Představme si jednotlivé "vojáky" téhle armády:

extrakt koňského kaštanu - zdroj escinu, který působí jako kompresní punčochy

extrakt chmelu - obsahuje fytoestrogen, ten přebírá ochranitelskou roli tělesných estrogenů

extrakt listů velínu virginského - je zdrojem tříslovin, což jsou přírodní antiseptika a detoxikanty, která se váží na kolagen v kůži

extrakt tymiánu - zdroj thymolu, který je velmi účinným antiseptikem

extrakt rozmarýnu - zdroj fytoncidu (přírodní antibiotikum)

extrakt heřmánku - zdroj azulenu, který má protizánětlivé a zklidňující účinky

extrakt červených řas - stimuluje produkci kolagenu

extrakt třezalky - je zdrojem vitamínu P (vitamínu propustnosti) 

A ještě zajímavost.

Slaviton je vzhledem ke svému složení multifunkčním prostředkem, který by měl být v každé lékárničce. Dokáže totiž mimo jiné výrazně ulevit při nachlazení, otocích, úzkostech a různých bolestech. Tenhle přírodní poklad z čistého pohoří Altaje prostě musíte mít.  

Více o Slavitonu, možnost objednávky: