Jak na lupenku

09.06.2018

PROJEVY LUPENKY MŮŽETE VÝRAZNĚ ZMÍRNIT

📌 Lupenka, neboli psoriáza, nejsou jen šupinky na kůži. Lidem způsobuje často problémy v osobním i profesním životě. Jde i o problém estetický, který ubírá na sebevědomí a postižení lidé se mohou setkávat s netolerancí svého okolí. Lupenka tak snižuje kvalitu jejich života.

📌 Vznik psoriázy, která se nejčastěji objevuje u lidí kolem 40 let, je s velkou pravděpodobností spojen s genetickou predispozicí a s poruchami imunitního systému. Každá pokožka prochází přirozeným procesem odlupování. Kožní buňky se posouvají ze základní vrstvy nahoru. Cyklus trvá přibližně 28 dnů. V případě psoriázy, následkem urychleného množení kožních buněk, k tomu dochází každé 3-4 dny.

📌 Psoriáza je chronické onemocnění, které je dobře léčitelné, ale nevyléčitelné. Přichází a odchází v cyklech. Kromě kůže bývají postiženy i nehty a klouby. Může se rovněž zvyšovat riziko vzniku diabetu, srdečních onemocnění a deprese. 
- Zdroj: internet -

➡️ Které z našich produktů pomohou: ⬅️

✅ DETOXIKACE (Čaj s ostropestřcem a detox. náplasti) - Problém je uvnitř těla. Celkovou detoxikací a úpravou jídelníčku dosáhneme výrazného zmírnění příznaků.
✅ INTIM GEL - K omývání postižených částí a celého těla. Obsahuje koloidní stříbro, má antibakteriální, zklidňující a regenerační účinky.
✅ TĚLOVÁ SŮL S KRYSTALY Z MRTVÉHO MOŘE - Kůži navlhčit, potírat. Nechat působit 3 - 5 minut a opláchnout. 
✅ Zmírňuje projevy lupenky a kůži regeneruje.
✅ ALUNIT - Krystal nebo sprej. Postižená místa potírat.
✅ SNAIL SECRET - Krém se šnečím mucinem. Hydratuje, regeneruje, zklidňuje.

Potřebujete více informací? Chcete sestavit speciální balíček? Napište mi. ✍️