Jak zůstat forever young

22.11.2018

Kdo by nechtěl zůstat mlád napořád. Přání, kterému podléhá každá generace a které se snažila převést do reality řada šarlatánů i vědců. Věk se zastavit nedá. S tím nic nenaděláme. Když se ale budeme bavit o přibývajících vráskách a stáří vepsaném do tváře, v tomhle případě máme šanci spěch času pořádně přibrzdit.

Korporace TianDe vyvinula řadu určenou speciálně pro stárnoucí pleť. Pro pleť suchou, uvadající, bez pružnosti, pro pleť, která vykazuje patrné známky únavy věkem. Unikátní, prémiovou řadu CHARM COLLECTION. Obsahuje dva pleťové krémy a péči o oční okolí.

Krém KONCENTRÁT KRÁSY

Krém je unikátní svými účinky a složením. Dokáže snížit hloubku vrásek, vyhladit pleť a výrazně zlepšit její strukturu. Podle klinických studií umí dokonce postupně obnovit sílu pleti. (Pleť se s přibývajícím věkem stává stále slabší. Tím pádem i méně pružnou a pevnou.) Nabíjí buňky životadárnou energií a vrací jim potřebnou rovnováhu. Zlepšuje pružnost pleti, její pevnost a tonus. Krém má vysokou regenerační funkci a je doporučován jako noční krém.

Krém - gel AKVATERAPIE

Produkt, který obsahuje ledovcovou vodu z alpského ledovce - nejčistší vodu na zemi. Má na pleť úžasné účinky (složení ledovcové vody je shodné s protoplazmou našich buněk). Pleti tento krém poskytne maximální hydrataci, udrží vlhkost v pleti a výrazně snižuje hloubku vrásek. Přispívá rovněž ke zvýšení pružnosti, odolnosti pleti a chrání ji před projevy stárnutí. Tento krém - gel je vhodný jako denní i noční.

Krém - sérum NA OČNÍ VÍČKA

Obsahuje vysokou koncentraci biologicky aktivních látek a účinkuje jako sérum. Zlepšuje a vypíná pleť očního okolí, vyhlazuje a eliminuje otoky. Zvyšuje elasticitu pleti, hydratuje ji, snižuje hloubku vrásek a zamezuje jejich vzniku. Uvítají ho zejména ženy, které se potýkají s váčky pod očima a otoky kolem očí.

Prémiová řada Charm Collection je péče o pleť v té nejvyšší třídě. Pokud se například stále ještě rozmýšlíte, čím udělat pod stromečkem radost své mamince, manželce, babičce, věřte, že se sadou Charm jim darujete cestu návratu ke krásné pleti. A tuhle šanci přijme s radostí každá žena.

Máte dotaz? Chcete nakupovat se slevou? Napište mi.