Jiné už nekupuju. Mám se ráda.

31.08.2017

Základem téměř všech komerčně vyráběných vložek a tamponů je odpadový materiál. Odbarvený rajon, bavlna nebo plasty. Tyto chemicky zpracované materiály jsou předními gynekology spojovány s nárůstem počtu rakoviny děložního čípku, prsu, zánětů, infekcí a s celkově oslabeným imunitním systémem současné populace žen.

Vložky tianDe jsou vyráběny ze 100% bavlny. Navíc obsahují unikátní patentovanou fytomembránu s velmi účinnými extrakty bylin. Směsi bylinek jsou sestavovány podle tradičních čínských receptur a řeší řadu zdravotních, ale i psychických problémů.

Vložky Energie bylin si zamilovala 💓💓 kamarádka. Přinesla jsem jí jedno balení na zkoušku, když volala, že má velké problémy s hemeroidy 🤦‍♀️ a nic nepomáhá. Hned večer mi volala, ☎️ že je to neuvěřitelné, ale bolesti jí do jedné ⏰ hodiny zmizely. Druhý den přestalo i krvácení a po týdnu největší problémy 👾 ustoupily. Navíc se jí úžasně nastartovala energie, 🌷🌷🌷takže prý stihla za pár dní tolik práce, co dřív nedokázala za celý měsíc. 😊😘