Kosmetické bomby s živou řasou už jsou v nabídce!

05.06.2017

Konečně máte možnost získat první tři produkty unikátní kosmetické řady s živou řasou! Čistící mléko, pleťovou vodu a 24-hodinnový krém s fucoidanem. Jsou vhodné pro pleť unavenou, stárnoucí, ale i pro citlivou pleť.

(Článek, kde najdete podrobné informace, co tahle kosmetická řada s živou vodní řasou všechno dokáže, si můžete přečíst zde: https://www.bez-vrasek.eu/l/proti-starnuti-pleti-s-zivou-rasou/ )

ČISTÍCÍ PLEŤOVÉ MLÉKO S FUCOIDANEM

Poskytuje dvě funkce v jednom úkonu. Pleť vyčistí a zároveň hydratuje. Jemně a šetrně odstraňuje nečistoty a kožní maz. Má jemnou strukturu a je tak příjemné i pro lidi s citlivou pletí. Na rozdíl od jiných čisticích prostředků obsahuje přírodní povrchové látky na bázi mastných kyselin kokosového oleje. Podporuje regeneraci pokožky, navrací pleti pružnost a eliminuje vrásky.

ČISTICÍ PLEŤOVÁ VODA S FUCOIDANEM

Dokončuje fázi čištění po pleťovém mléku. Neobsahuje alkohol, hydratuje a zklidňuje pleť. Zároveň ji tonizuje, stahuje póry, má protizánětlivé účinky a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

REVITALIZAČNÍ ANTI-AGE KRÉM S FUCOIDANEM

Krém má velmi jemnou strukturu a lze ho používat ráno i večer. Omlazuje a hydratuje i velmi oslabenou a unavenou pleť, intenzivně ji vyživuje, zjemňuje stávající vrásky a zabraňuje vzniku nových, účinně posiluje horní vrstvy pleti a dodává jim pružnost. Stejně jako předešlé dva výrobky obsahuje i tento krém fucoidan (řasy). Dále beta glukan z ovesných proteinů, který výrazně zvyšuje aktivitu obranných buněk a chová se jako přírodní filtr. Ničí volné radikály a bakterie, chrání pleť před škodlivými vlivy a zbavuje pleť odumřelých buněk. Pleť je vláčnější a jemnější. Z dalších složek jsou v krému zastoupeny hyaluronát sodný, panteol, vitamín E a betain. Betain je aminokyselina z červené řepy, která udržuje vlhkost v pleti a zabraňuje jejímu vysušování. 

Chci získat více informací, chci nakoupit.