Krásná žena je zdravá žena

12.10.2018

PRO ŽENU TO NEJLEPŠÍ 

Staří Číňané tvrdili, že je žena kořenem života. A když není zdravá, nemůže být zdravý a šťastný život kolem ní. Bylinné vložky tianDe jsou unikátním, patentovaným prostředkem pro péči o ženské zdraví. Vyrábějí se podle tradičních čínských receptur, z přírodních materiálů a jsou obohaceny o fytomembránu se silnými extrakty bylin.

VLOŽKY TIANDE A ENERGIE

Vložky působí v několika úrovních. Velmi dobře ovlivňují hormonální rovnováhu ženy. Mají pozitivní vliv na nervový systém, spánek, psychiku a celkové ženské zdraví. V těle dokáží rozproudit energie, působí na aktivní body umístěné v zóně rozkroku, podporují rovnoměrný tok životní energie čchi. 

Vložky také působí přímo na akupunkturní bod Hui Yin, který se nachází v samém středu hráze. Je to místo, kde se soustředí většina jinových kanálů. Bod, jehož prostřednictvím vstupuje energie do těla a také z něj odchází.  V této oblasti se nachází reflexní zóny, které ovlivňují fungování mozku, srdce, žaludku, plic, střev, jater, ledvin, nadledvinek, močového měchýře, pohlavních orgánů, štítné žlázy, hypofýzy, šišinky a páteře.

HIERARCHIE BYLIN

Vlastnosti ženy jsou ve vložkách respektovány na základě hierarchie bylin. Byliny jsou pečlivě voleny do pozice imperátora, ministrů a služebnic. Některé z bylinek  slouží ve směsi jako dopravní prostředky, které mají za úkol dostat aktivní látky co nejrychleji do těla. Imperátorem ve všech našich vložkách je andělika, kterou Číňané nazývají ženským ženšenem.

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Jak je možné, že jsou bylinky ve vložkách tak účinné? Je to zásluhou postupu při výrobě fytomembrán. V první řadě jsou bylinky vždy čerstvě řezané podle lunárního kalendáře. Membrána je zpracována pod vysokým tlakem technologií, která v bylinkách zachová 67 - 70 % biologicky aktivních látek. (Při běžných způsobech zůstává jen 45 - 57 % těchto látek.) Proto jsou naše vložky tak aktivní. Proto působí na všechny orgány pánevního dna a harmonizují organismus ženy celkově.

ROZDÍL MEZI ZÁPADNÍ A VÝCHODNÍ MEDICÍNOU

Mnoho lidí tvrdí, že východní medicína je jen jakási alternativa. Jde ale o seriózní medicínskou vědu, která vychází z tradic čínské a tibetské medicíny a ze zkušeností altajských šamanů.

Západní medicína se zaměřuje pouze na místo, kde něco bolí. (Tablety proti bolesti, tablety proti zánětu). To ale není důležité. Bolest je vždy důsledek něčeho, co uvnitř funguje špatně. Východní medicína se proto snaží hledat příčinu, řeší tělo jako celek a zaměřuje se hlavně na prevenci.

Jde v jisté míře o tradici. Ve staré Číně totiž dostávali lékaři u dvora výplatu jen v případě, že nikdo z císařské dynastie neonemocněl. Museli proto klást velký důraz na prevenci, na harmonii energií a jejich bezproblémový tok. Také současní lékaři zde působí především na energetický potenciál a obnovu toku energií. Bolest a zánět vznikají vždy tam, kde je tok energie přerušen. Naše vložky dokáží tento tok energie v těle obnovit.

VLOŽKA JEMNÁ PÉČE

Je zaměřena především na močové cesty. Řeší nepříjemné pálení nebo bolest při močení, záněty. Při onemocnění močových cest mohou být ohroženy ledviny, proto je třeba rychle jednat. Vložku lze aplikovat i preventivně, pokud se například jdete koupat do veřejného bazénu. Jemná péče zastaví rozmnožování virů a bakterií.

Jde o 24 - hodinovou vložku. Bioenergeticky působí na meridián Zheň-May a na bod močového měchýře Čžuň-Czi. Má protizánětlivé účinky nejen na močový měchýř, ale i na ostatní orgány v těle. 

ENERGIE ŽIVOTA

Energie života má obrovský seznam indikací. Je velmi silná. Používá suché, husté koncentrace bylin. Jde o 24 hodinnovou vložku, která působí na psychiku, na nervový systém, čistí sliznici. Mohou jí používat i muži - třeba v případě, když potřebují urychlit spermie. 

Energie života má skvělé výsledky i při podpoře léčby endometriózy (nekontrolovatelné rozrůstání sliznice, bolest při pohlavním styku, neschopnost otěhotnět.) Klasická medicína neví, jak tuto nemoc léčit. S naší vložkou se dokáže stav zlepšit až o 60 %. Energie života je vhodná také pro páry, které podstoupily léčbu neplodnosti a nebo na prostatu u mužů. 

Další účinky vložky Energie života:

- vyčistí sliznice

- zvýší imunitu pohlavních orgánů

- pomáhá k rychlejší regeneraci po operacích

- zkrátí dobu uzdravení v případě genitálního herbsu

- zvyšuje energetický potenciál

- pomáhá jako suchý obklad při karpálech, bolestech v krku, kašli, zánětu průdušek

- zastavuje proces rozmnožování bakterií

- působí i na záněty střev

Každá žena, i ta, která je zdravá, zejména žena po 35. roku života, by si měla alespoň jednou do roka dopřát preventivní 10 denní kúru s vložkou Energie života a ženským čajem. Starší ženy pak dvakrát ročně (jaro, podzim). 

ENERGIE BYLIN

Má účinné uzdravující procesy, mírní premenstruační syndrom (zabila bych někoho, kdybych věděla, koho), zklidňuje, obnovuje tok energií. 

- rovná nepravidelnou menstruaci

- účinně podporuje léčbu cyst a zánětů

- v období menopauzy zlepšuje kvalitu spánku, zabraňuje suchosti organismu

- má výrazný omlazovací efekt i na venek, zpomaluje proces stárnutí

- zastavuje degenerativní procesy

- posiluje svaly pánevního dna, zastavuje klesání orgánů

- pomáhá při inkontinenci

10-denní kúra pro ženy, které trpí inkontinencí: 

Vložky Energie života + Volupta + čaj Tibetský sběr

Podobnou kúru můžeme udělat i v případě zánětů nebo cyst, jen místo Tibetského sběru použijeme Ženský čaj.

NEFRITOVÁ SVĚŽEST

Zabraňuje klesání orgánů, účinkuje proti zánětům, candidám, má protisvědivý efekt. Pomáhá preventivně po porodu proti klesání dělohy, působí bezvadně na svaly pánevního dna.

Nefritová svěžest - Aloe vera

Je nejméně aromatická a lze jí doporučit i krátce po porodu. Je hojivá, má léčivé vlastnosti, eliminuje otoky, poranění.

NOVINKA - Nefritová svěžest s aniontovým čipem 

ČIP: zlepšuje mikrocirkulaci krve, má protizánětlivé účinky, příznivě působí na mikroflóru, přispívá k normalizaci a obnově menstruačního cyklu.

BYLINKY: odstraňují bakterie a nepříjemný zápach, eliminují svědění a podráždění, upravují menstruační cyklus, ulevují při bolestivé menstruaci, eliminují výtoky, působí preventivně proti ženským problémům.

ŽENSKÝ ČAJ S DĚHELEM A TUŽEBNÍKEM

Čaj řeší problémy od pupku nahoru. Chrání prsa, je prevencí proti rakovině. Bezvadně podporuje a dodá energii, má pozitivní vliv na funkci jater, žaludku, srdce a sleziny. Harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí.

VOLUPTA

Zajistí správný tok energií, dopřeje orgasmus i ženám, které ho dosud nepoznaly. Podle tradiční čínské medicíny je nutné, aby byl "příliv a odliv" pravidelný. V opačném případě vznikají záněty a další degenerativní procesy. Volupta má kumulativní efekt. Zvyšuje imunitu pohlavních orgánů, podporuje léčbu. Může se brát denně.

OLEJÍČEK TAJEMSTVÍ BLAHODÁRNÝCH VRCHOLŮ

Pro jemnou masáž prsních žláz. Pomáhá při výskytu cyst, jako prevence proti rakovině. Bezvadně zlepšuje kvalitu pokožky prsou. Lze i na masáž celého těla - přidáme pár kapek do nějakého základu.

INTIM GEL

Obsahuje koloidní stříbro, které má antibakteriální vlastnosti a poradí si se 650 druhy bakterií. Mohou ho používat i muži nebo děti. Obsahuje protiplísňové látky (šalvěj) a hydratační látky. Podporuje správné PH intimních partií, působí preventivně proti zánětům, snižuje pravděpodobnost jejich vzniku. Lze použít i na odličování obličeje v případě citlivé pleti.

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Napište mi.