Léto bez fucoidanu není létem

19.07.2018

V létě dostává pleť pěkně zabrat. Nemluvě o létě horkém, které praská suchem jako to letošní. Proto nepodceňujte hydrataci pleti. Jinak vám to vrátí i s úroky. Doslova seschne, ztratí pružnost, vrásky ještě víc vylezou, budete neustále cítit takové to nepříjemné pnutí a ztratíte jas. Zkrátka vaše pleť ovadne bez hydratace stejně rychle, jako květy vlčího máku, který urvete někde na poli.

Osobně doporučuji pro období od jara až do časného podzimu FUCOIDANOVOU ŘADU.

Klidně odpřísáhnu, že přináší neuvěřitelné výsledky.

Účinkuje takovou silou, že i téměř šedesátileté divošce, jako jsem já, dokáže vyčarovat obličej, o kterém někteří tvrdí, že je mu sotva padesát... Vážně! Teď se neprsím jen tak do větru nebo pro věc...

Fucoidan má totiž obdivuhodné omlazující účinky. Je to látka, která se nachází v hnědých řasách. Dokáže řasy ochránit přes sluncem a větrem, aby neusychaly. Už jsem tady tu story kdysi zmiňovala, ale opáčko neuškodí.

To, co fucoidan dokáže, bylo objeveno náhodou.

Japonci si hnědé řasy přidávají do jídla. (Proto jsou taky pořád tak zdraví.) No a všimli si, že ženy, které je zpracovávají, mají ruce fantasticky hebké a jemné. I bez ohledu na svůj věk a těžkou práci. Tak si milé řasy vzali do parády vědci. Zjistili, že hebké ruce má na svědomí právě fucoidan, kterého tyhle řasy obsahují velké množství.

Přišli taky na to, že fucoidan dokáže mobilizovat kmenové buňky naší pleti a regenerovat tkáně i v hlubších vrstvách kůže. (Primárně řečeno - prostě dokáže přinutit buňky, aby mládly.) No a teď se podržte. Potvrdili taky, že hydratační účinky fucoidanu předčí i kyselinu hyaluronovou!

Naše fucoidanová řada je zkrátka úžasný dar z moře. Je ucelená, včetně tonika nebo CC krému, který je v létě nej. A mně vyhovuje i to, že mám jen jeden krém pro den i noc. (Jinak v tom mívám trochu zmatek.)

Za mě osobně - fucoidan patří k létu a léto bez fucoidanu by nebylo létem.  -Ilona Kaulfuss