Moře ve vaší koupelně

31.05.2017

Tělová sůl s mořskými řasami

Když si přivoníte k této tělové soli, ucítíte vůni Tichého oceánu, uslyšíte šumění vln, omývajících jeho břeh a možná i vzdálený křik racků. Ocitnete se přímo na pláži, kde budete vdechovat mořský vzduch. Používání této tělové soli pro vás bude pokaždé jedinečným zážitkem.

Tělová sůl s mořskými řasami má vysoký hydratační faktor. Velmi účinně a přitom jemně se stará o pokožku těla. Efektivně ji čistí, odstraňuje odumřelé buňky, zvyšuje její pružnost, hydratuje, zjemňuje, vyživuje a optimalizuje rovnováhu vlhkosti.

Ve složení přípravku je zastoupena Chaluha bublinatá, řasa z Tichého oceánu, z oblasti Changli. Tahle potvůrka je dokonalá sama o sobě. Obsahuje fucoidan, kyselinu alginovou, všechny vitamíny skupiny B - což je hodně vzácná záležitost, dále pak vitamíny A, D, C, E a mikro a makro elementy. 

Fucoidan má za úkol stimulovat regenerační procesy v kůži. Zlepšuje její pružnost a odvádí z pokožky toxiny. Kyseliny alginová pomáhá udržovat v pokožce vlhkost, hydratuje ji, obnovuje, vyživuje a stejně jako fucoidan přispívá k její pružnosti. 

Tělová sůl s mořskými řasami se postará o báječný pocit po každém sprchování. Zlepší krevní oběh a dopřeje Vaší pokožce příjemné projasnění a zjemnění. Nanáší se v malém množství krouživými pohyby na tělo. Necháte jí pár minut působit a pak sprchou opláchnete.

Koupit, získat více info