Nohy a ruce - často odstrkované děti

02.06.2017

Krásná pleť? Jasně, hodně z nás dělá, co může. Jenže není to jenom obličej, který si nárokuje důkladnou péči. Jsou tu ještě ruce a nohy. A ty často vážně řvou - koukej s námi už něco udělat! Furt jen ten tvůj obličej a my?!!!

Nohy a ruce jsou stejně důležitou vizitkou, jako pěstěná tvář. A znáte to. Někdy přijde fakt pěkná ženská, jenomže se podíváte na ruce, (v létě také na nohy) a řeknete si, no, tady to s tou péčí trochu skřípe. A je po dojmu.

Přitom si tyhle odstrkované "děti" za své služby opravdu péči zaslouží. Nejenom proto, aby oslnily. Vezměte si, kolik toho musejí odmakat vaše ruce. Kůže na rukou je tenká. Rychle se vysušuje. Neustále si ruce myjeme, umýváme nádobí, uklízíme. Vážně dostávají zabrat. Spočítejte si, kolik hodin denně a jakou váhu musejí nosit vaše nohy. Je to náš nejdůležitější dopravní prostředek. Sečteno, podtrženo. Péče o ruce a nohy je neméně důležitá, jako péče o tvářičku, které se pravidelně věnujeme.

TianDe přišlo našim odstrkovaným dětem na pomoc s báječnou novinkou. Už jsem se před časem krátce zmínila. Jedná se o minerální solný peeling na ruce a nohy Banana. Mám vyzkoušen a garantuju vám, že si ho taky oblíbíte. Obsahuje 50 % mořské soli a celý tým skvělých ošetřovatelů. Jde mimochodem o párový produkt. Časem k němu přibyde ještě krém, který spolu s Banánem vytvoří skvělé duo parafinové (studené) terapie. Dám včas vědět.

Představím teď tým ošetřovatelů. Peeling kromě zmíněné soli obsahuje - no, zkuste hádat, ano, extrakt banánu. A banán, jak jistě víte, je zásobárnou veledůležitých látek a minerálů:

- Fytosteroly: redukují vrásky na pokožce rukou i nohou a zlepšují mikroreliéf (zvrásněnost) pokožky

- Vitamín B: pomáhá normalizovat buněčný metabolismus (staré a mrtvé nahrazují nové buňky), vyživuje a zvlhčuje pokožku

- Vitamíny C, E: zlepšují vzhled pokožky, zabraňují jejímu předčasnému uvadání a stárnutí

- Vápník: maká na tom, aby pokožka byla pružná a vypadala mladě

- Hořčík: je zodpovědný za správné dýchání kůže

- Draslík: je vymetačem toxinů

- Fosfor: ochraňuje ruce a nohy před sluncem, větrem, zimou...

No a mořská sůl stimuluje krevní oběh, podporuje hojení ranek a poškození v kůži. Masáží se odstraňuje mrtvá pokožka, která bývá příčinou prasklin. A jako bonus je tady pak ta nádherná vůně banánu..... 

A abyste měli informace ucelené, teď k tomu, jak peeling používat. Po umytí ruce a nohy důkladně s peelingem masírujeme. Alespoň 3 minuty. Důležitá je masáž chodidel, která udělá dobře celému vašemu tělu i psychice. Po peelingu nohy a ruce opláchnete a natřete kvalitním krémem. Doporučuje se tuhle proceduru dělat minimálně 1 x týdně. Tak ať sjou s vámi vaše ruce a nohy spokojené :-)       Ilona

Chci svůj Banán :-)