Očista střev podle ženy, která porážela rakovinu

08.10.2018

Míváte časté bolesti hlavy? Cítíte se unavení, bez energie? Bolejí vás klouby, míváte závratě? Vaše imunita je oslabená a chytne se vás každý moribundus? V takovém případě může jít o zanešení organismu toxiny.

Podzim je vhodným obdobím pro celkovou detoxikaci. Podle orgánových hodin zejména pro vyčištění tlustého střeva. Už staří čínští medici tvrdili, že zanešené tlusté střevo je nejrychlejší cestou k nemoci. Kvalita funkce tlustého střeva ovlivňuje naše celkové zdraví i funkce dalších orgánů. 

Délka tlustého střeva je 1,5 metru a průměr 5 - 7 cm. V průběhu života se v něm ukládají odpadní látky, jejichž objem může postupně dosáhnout neuvěřitelných 12 - 15 kilogramů! Nabízím vám jedinečný recept na účinnou očistnou kúru podle Dr. Budwig. 

Směs lněného semínka, olivového oleje a kefíru jako účinný prostředek proti rakovině, (tedy onemocnění, ke kterému dochází mimo jiné i na základě hromadění toxinů v našem těle), doporučovala německá lékařka oboru biochemie Dr. Johanna Budwig. Úžasná, vnímavá a moudrá žena, která byla za svoji práci sedmkrát nominovaná na Nobelovu cenu. Proslavila se zejména svým projektem olejovo-bílkovinnové stravy, se kterým se jí dařilo vyléčit řadu onkologických pacientů. (Mezi jinými i její lékařské kolegy, kteří tomuto způsobu léčby plně důvěřovali.)

Dr. Johanna Budwig

Očistu tlustého střeva je nejlépe zařadit do celkové podzimní detoxikace těla. O tom, jak na takovou detoxikaci podle tradiční čínské medicíny, jsem nedávno informovala v jednom ze svých článků. Přečíst si ho můžete zde:

A tady je recept očistné směsi podle Dr. Budwig:

Máte dotaz? Chcete poradit? Napište mi!