Od hlavy k patě v malinách :-)

12.09.2017

Řada MY FAMILY CARE tvoří komplex přípravků pro celou rodinu. Sady obsahují šampón, kondicionér a sprchový gel. Všechny přípravky jsou bez parabenů a mají vyvážené PH. Společnost TianDe přinesla na trh celkem tři sady: Ovocná pochoutka, Něžná šalvěj a Bylinná svěžest. Vyslyšela přání svých zákazníků a signály současného světového trendu - sjednocení a soudružnost rodiny.

Tyto rodinné sady jsou pohodlné, není nutné kupovat každému zvlášť šampón, kondicionér ani sprchový gel, ale všichni mohou používat celou sadu, což je i cenově výhodné. Přitom kvalita výrobků, které jsou za velmi příznivou cenu, je na vysoké úrovni. Všechny produkty mají nejen efekt kosmetický, ale jak je u TianDe pravidlem, také značný ozdravný efekt.

Sprchové gely v každé sadě jsou určeny pro všechny typy pleti. Pečují o pokožku jemně, dodávají jí živiny, vitamíny, minerály, hydratují a nádherně voní. Vhodné jsou jak pro dospělé, tak pro děti. A jak tedy zvolit pro svoji rodinu vhodnou sadu? Řiďte se podle toho, pro jaký typ vlasů je určen šampón a kondicionér.

Dnes vám představím sadu Ovocná pochoutka, která je šťavnatou explozí ovocných vůní, v nichž převládá vůně malin. Sada obsahuje extrakty šesti lesních plodů. Šampón s kondicionérem jsou ideální pro normální vlasy, ale i pro tenké a oslabené vlasy, kterým dodávají objem, nebo pro matné a lámavé vlasy, kterým vrací sílu a lesk. (O aktivních složkách najdete info pod obrázkem.)

MALINY - vyživují, hydratují, odstraňují zvýšenou lámavost vlasů, dodávají vitamíny, antioxidanty.

BRUSINKA - silný antioxidant, lapač na volné radikály. Tonizuje, chrání před mrazem, větrem, sluncem, zlepšuje imunitu vlasové pokožky, brání vypadávání a je účinný proti lupům.

OSTRUŽINA - osvěžuje, odstraňuje svědění, navrací vlasům sílu a zářivý vzhled.

LESNÍ JAHODA - vysoká koncentrace vitamínu C, má omlazující účinky, je silným antioxidantem, obsahuje karoten, ovocné kyseliny, éterické oleje a třísloviny.

KLIKVA - vitamínová bomba. Obsahuje jód, železo, vápník, mangan, hořčík, vit. C, vitamíny sk. B. Normalizuje činnost vlasových žláz, chrání vlasy před lámavostí.

BORŮVKA - obsahuje biologicky aktivní látky, vitamíny, posiluje vlasovou cibulku, čistí pokožku hlavy a přitom koriguje činnost mazových žláz, odvádí toxiny.

VITAMÍN B5 - PANTENOL - bojuje proti vypadávání vlasů, léčí šupinatění, zlepšuje strukturu vlasu zevnitř, vyhlazuje, dodává hedvábný vzhled a úžasný lesk.

JOJOBOVÝ OLEJ - (obsahuje ho kondicionér) - Ani jeden ze známých olejů neobsahuje tolik aktivních látek. Hydratuje, je účinný proti lupům, chrání před horkem, suchem, mrazem.

VITAMÍN E - (obsažený v šampónu) antioxidant, omlazuje a vitalizuje.