Past na deprese a cvrčky

17.05.2017

Včera byl dost hrozný večer.  

Nějak se mi ten den od rána neřízeně rozeběhl na všechny možné strany a já musela vyřídit hafo věcí. Do toho několik jednání s lidmi, které bych za kamarády mít vážně nechtěla. Ke konci dne totálně vnitřně vyluxovaná a K.O.

Večer, místo relaxu s nohama nahoře a knihou na kolenou, se dostavila urputná bolest hlavy. Moje maminka takové neustálé cik, cik, cik v hlavě označovala jako "cvrčky". Máte pocit, že se vám rozskočí spánky a těmi vyjdou ven zástupy cvrčků. A protože nejsem troškař, přidala se k tomu navíc i slušná depka. 

Prášky nejím. To by do mě musel někdo narvat násilím. Čajík nepomáhal, konejšení mého muže obcházelo účinek a cvrčci s depkou to rozjížděli do slušnýho mejdanu. Až ten můj povídá: Sakra, vždyť máš tady TO TianDe. Fakt mi to "TO" v tý hodně špatný náladě hned nedocvaklo. 

Vzpomněla jsem na rady služebně starších kolegyň. Na hruď jsem namazala Slaviton a na spánky nalepila po čtverečku náplasti Wutong.  První jsem vnímala příjemnou vůni Slavitonu. Pak ustoupila bolest hlavy. Co se depky týče, bylo mi do pěti minut fajn! Neuvěřitelný, ale byla jsem v pohodě. Pořád jsem tomu nevěřila a říkala si, jo, já se zaraduju a ona na mě někde nečekaně vyskočí. Nevyskočila. Vzala roha. A já dokonce zase jednou po dlouhé době usnula jak mimino. :-)