Aby pleť nedělala fóry

14.11.2018

Někdy toho máme nad hlavu. Poletujeme jak bába na koštěti, staráme se o děti, často i o muže, který z toho dítěte ještě nevyrostl a naše zásoba sil se povážlivě tenčí. Táhneme se jako lesní víla po zásahu bleskem a únava se podepisuje i na naší pleti. Když manželovi dojde, že je něco špatně a všimne si, že vypadáme "divně" - na což s taktikou vlastní jen mužům upozorní, bývá to už s pletí na pováženou. Nejraději bychom sice v prvním okamžiku to přerostlé dítě s knírem uložily pár metrů pod zem, ale pro sichr se podíváme do zrcadla. A s hrůzou zjistíme, že jsme za měsíc dokázaly zestárnout třeba o deset let...

V takových chvílích je důležité začít myslet sobecky na sebe. Rodince naordinujeme adrenalinovou hru: Jak přežít bez manželky a matky. My si dopřejeme více odpočinku a pleti uštědříme pořádný kopanec, aby přestala dělat fóry a koukala se vzchopit. Za tím účelem doporučuju pleťové látkové masky z řady Skin Triumph. Jsou neuvěřitelně účinné a ty účinky, pozor, teď to přijde, vidíte hned! Ze všech masek, které jsem si už obličej plácla, (a nebylo jich málo), se tyhle staly mými favority.

MASKA S MOŘSKÝMI ŘASAMI

Pro hloubkovou hydrataci a svěžest. Hnědá vodní řasa sargassum chrání pleť před poškozením, zlepšuje barvu obličeje, přispívá k regeneraci a omlazení pokožky.

Zelená vodní řasa codium, pleť tonizuje, omlazuje, zvyšuje její pružnost a ochraňuje ji před volnými radikály.

Maska je vhodná pro všechny typy pleti, především pak pro aknózní a mastnou pleť.

MASKA AMINO-KOKTEJL

Vrátí unavenou pleť rychle do života, rozzáří ji a vypne. Podporuje odolnost vůči vzniku vrásek, pleť zpevňuje a zpomaluje procesy stárnutí. Spouští samoomlazující mechanismus, má protistresový efekt, je hluboce hydratační.

Snižuje viditelnost pigmentových skvrn, zesvětluje je a předchází jejich vzniku. Zmírňuje vrásky, otoky a podráždění. Obnovuje tvorbu kolagenu a posiluje stávající kolagenová vlákna. Její účinné látky procházejí přes epidermis a dosahují vrstvy dermis. Má výrazné omlazující účinky. 

Vhodná pro unavenou pleť bez života, stárnoucí pleť, pro pleť, které chybí svěžest a jas.

MASKA LEVANDULOVÁ PROVENCE

Zabraňuje tvorbě předčasných vrásek, pleť uklidňuje, dodá jí zdravou barvu. 

Maska regeneruje kožní buňky, ochraňuje pleť proti UV záření, zpevňuje ji, odstraňuje začervenání, zklidňuje, osvěžuje a pomáhá v boji proti stárnutí pleti.

Je vhodná především pro jemnou, citlivou pleť, náchylnou k vysoušení.

MASKA S GRANÁTOVÝM JABLKEM

Poskytuje pleti nekompromisní regeneraci a omlazení. Účinně bojuje proti vráskám, dodává pleti hlubokou hydrataci i výživu.

Maska odstraňuje podráždění, zužuje póry, zklidňuje pleť, regeneruje buňky, pomáhá mírnit záněty, pleti dodává celkovou pružnost a dokonale pěstěný vzhled.

Je velmi vhodná zejména pro citlivou pleť.

MASKA VINNÁ TERAPIE

Vynikající maska pro zralou pleť. Má výrazný omlazující a antioxidační efekt. Resveratrol z červeného vína chrání před fotostárnutím, stimuluje syntézu kolagenu, snižuje poškození buněk, pomáhá odstraňovat zarudlá místa, chrání před škodlivými vlivy.

Maska rovněž stimuluje syntézu kolagenu, posiluje procesy látkové výměny, účinně bojuje proti akné, zvyšuje elasticitu kůže, zpomaluje proces stárnutí. Dokáže aktivovat produkci vlastního kolagenu a stimulovat produkci kyseliny hyaluronové. Zlepšuje celkovou pružnost pokožky.

Vhodná pro vadnoucí a stárnoucí pleť, i pro pleť aknózní a podrážděnou.

MASKA ČERNÝ BRILIANT

Obsahuje dřevěné uhlí z bambusu, které z pleti vysaje všechny nečistoty. Čistí a zužuje póry, odstraňuje černé tečky, zlepšuje stav aknózní a mastné pleti, normalizuje funkci mazových žláz.

Maska je účinná také proti podráždění, má antioxidační a protizánětlivé účinky. Pleť osvěžuje, zjemňuje, dodá ji zářivý vzhled. 

Snižuje projevy kuperózy, regeneruje, hojí, uklidňuje. Čistí a hydratuje do hloubky.

Vhodná zejména pro aknózní a mastnou pleť, ale i pro každou pleť, která potřebuje důkladně vyčistit. 

MASKY SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT A KOUPIT TADY: