Ponořte se do vůně bylinek :-)

11.09.2017

Řada MY FAMILY CARE tvoří komplex přípravků pro celou rodinu. Sady obsahují šampón, kondicionér a sprchový gel. Všechny přípravky jsou bez parabenů a mají vyvážené PH. Společnost TianDe přinesla na trh celkem tři sady: Ovocná pochoutka, Něžná šalvěj a Bylinná svěžest. Vyslyšela přání svých zákazníků a signály současného světového trendu - sjednocení a soudružnost rodiny.

Tyto rodinné sady jsou pohodlné, není nutné kupovat každému zvlášť šampón, kondicionér ani sprchový gel, ale každý z rodiny může používat celou sadu, což je i cenově výhodné. Přitom kvalita výrobků, které jsou za velmi příznivou cenu, je na vysoké úrovni. Všechny produkty mají nejen efekt kosmetický, ale jak je u TianDe pravidlem, také značný ozdravný efekt.

Sprchové gely v každé ze tří sad jsou určeny pro všechny typy pleti. Pečují o pokožku jemně, dodávají jí živiny, vitamíny, minerály a nádherně voní. Vhodné jsou jak pro dospělé, tak pro děti. A jak tedy zvolit pro svoji rodinu vhodnou sadu? Řiďte se podle toho, pro jaký typ vlasů je určen šampón a kondicionér.

Dnes vám představím sadu BYLINNÁ SVĚŽEST, která je směsí hned několika významných léčivých bylinek. Šampón a kondicionér z této sady jsou určeny pro suché a normální vlasy. (Aktivní složky najdete pod obrázkem.)

AKTIVNÍ LÁTKY:

ŘEBŘÍČEK - obsahuje éterické oleje, třísloviny, silný antioxidant karoten, pomáhá k rychlému růstu vlasů a obnovuje jejich strukturu zevnitř.

TŘEZALKA - dodává výživu, normalizuje mazové žlázy

JITROCEL - regeneruje vlasové kořínky, pokožku hlavy a dodává vlasům pružnost. Odpradávna to byla velmi ceněná léčivá bylinka. Dokáže vyléčit každé škrábnutí, ranky, má desinfekční vlastnosti. Vlasům dodává pružnost a zpevňuje kořínky.

DVOUZUBEC - dodává vlasům lesk, výživu, pevnost, zklidňuje vlasovou pokožku. Při pravidelném používání se urychlí růst vlasů.

MEDUŇKA - vyživuje suché vlasy, obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C, organické kyseliny, hydratuje, aktivuje růst vlasů, zbavuje pokožku hlavy lupů.

JOJOBOVÝ OLEJ - obaluje každý vlas lehoučkým ochranným filmem, pečuje o krásu vlasů. Ani jeden ze známých olejů neobsahuje tolik aktivních látek. Hydratuje, proti lupům, chrání vlasy před horkem, suchem, mrazem.

VITAMÍN B5 - bojuje proti vypadávání vlasů. Léčí šupinatění, zlepšuje strukturu vlasu zevnitř, vyhlazuje, dodává hedvábný vzhled a úžasný lesk.

Šampón i kondicionér mají hydratační účinky, regenerují suché a poškozené vlasy. Ty jsou po umytí jemné a půvabné.

Zítra se můžete těšit na informace o poslední sadě v této řadě, Ovocná pochoutka

Máte dotazy? Potřebujete poradit? Nebojte se zeptat. Ráda vám odpovím.