Pravidelné cvičení a zdravé stravování to projely

01.04.2018

Dnes se ještě vrátím k březnové anketě. Výherkyni už jsem oznámila včera. Ráda bych ale zmínila výsledky, které jsou podle mě docela zajímavé.

Ankety se zúčastnilo 24 respondentek. Na první otázku, zda cvičí pravidelně, pouze jediná odpověděla kladně. 8 žen uvedlo, že se sice snaží, ale jejich cvičení pravidelné není. A nejvíce účastnic, 15 žen, zvolilo odpověď, že nemá na pravidelné cvičení dost času. V tomhle případě, ženušky, bychom si všechny měly sáhnout na špičku nosu. I já. Taky se vymlouvám, že nemám čas. Přitom urvat si dvacet minut z celého dne není takový problém. Například místo sezení u televize?

Překvapivé výsledky přinesla i druhá otázka - zda se stravujete zdravě. Téměř všechny, přesně 23 dotázaných, využily odpovědi "Snažím se, ale někdy hřeším". Jedna z respondentek ofajfkovala odpověď, že jí nebaví se hlídat a zblajzne prostě na co přijde. Ani jedna z účastnic se ale neřadí k přísným zastáncům zdravého stravování. A já tak vím, že nejsem jediná, kdo to občas fláká...

Na otázku, jaké přípravky používáte při péči o pleť, odpovědělo 21 účastnic, že jim stačí krém na obličej. Dvě z respondentek používají kromě denního i noční krém a čistící pleťovou vodu a jedna jediná používá kromě krémů i čistící pleťovou vodu, tonikum a peeling.

Peeling celého těla provádí z celkového počtu účastnic 14 žen dle potřeby, 4 ženy jednou do týdne a 6 nepoužívá peeling těla vůbec.

Tak to byly výsledky březnové ankety. Možná vás taky trochu překvapily a já alespoň vím, jakým tématům se na stránce věnovat. Ještě jednou děkuji všem, co se ankety zúčastily a přeji vám báječné jarní dny!  Ilona Kaulfuss