Řada pro dokonalé ženy

17.12.2018

Prémiová řada CHARM COLLECTION drze slibuje mládí na věky. Kdo by tohle sakra nechtěl... Krémy se přitom na první pohled tváří tak obyčejně, že má člověk nutkání pochybovat. Stačí řadu ale jednou vyzkoušet a odpustíte ji tu trochu drzosti i neskromnosti. Charm Collection se vážně nemá za co stydět. 

KRÉM KONCENTRÁT KRÁSY

Obsahuje tak účinné bojovníky, že je na válečném poli proti stáří téměř bez konkurence. Zajímavou složkou je například pentapeptid. Taková žehlička, která působí podobně jako vlasový kondicionér. Pleť úžasně vyhladí. Klinickými studiemi bylo dokonce potvrzeno, že má schopnost obnovit tloušťku pokožky. (Ta se nám s přibývajícím věkem neustále snižuje. A čím je tenčí, tím samozřejmě více podléhá tvorbě vrásek.) 

Další složkou je betain ze šťávy červené řepy, který udržuje rovnováhu v buňkách a zvyšuje jejich energii. Výtažek ze šruchy zase obnovuje pružnost pleti a aktivuje buňky k regeneraci. Betaglukan - stimuluje proces přirozené obnovy buněk, zvyšuje imunitu a ochranné vlastnosti pleti. No a nechybí další účinné složky, které společně snižují hloubku vrásek, navracejí pleti pevnost a pružnost.

Důmyslným koktejlem biologicky aktivních látek je tenhle krém buldozerem proti stáří. Kromě toho má ochrannou a regenerační funkci a hodí se proto především jako noční krém. 

KRÉM SÉRUM NA OČNÍ VÍČKA

Kromě již zmíněné šruchy, betainu a betaglukanu obsahuje sérum na oční víčka ještě extrakt srdečníku nebo výtažek z rýže, který používají východní krásky už celá staletí a dokáže neuvěřitelně vyhladit a zjemnit reliéf pleti. Všimněte si, že jde o sérum. Séra mají vyšší účinnost než krémy. A co dokáže tenhle mrňous?

Vyhlazuje citlivou pleť očního okolí. Zbaví vás otoků, uvolňuje mimické svaly (ty jsou jednou z příčin tvorby vrásek). Sérum má také hojivý účinek, uklidňuje, je účinný proti svědění, podráždění. Čelkově je neuvěřitelně účinné. omlazuje pleť očního okolí, zvyšuje její elasticitu, snižuje výskyt vrásek, zabraňuje jejich vzniku, hydratuje a vyživuje.

KRÉM - GEL AQUATHERAPY

V případě tohoto zázraku bych pojmenování krém asi vůbec nepoužila. Má velmi jemnou, gelovitou konzistenci. To, co ho činí výjimečným, je obsah ledovcové vody. Jde o nejčistší vodu na planetě, která obsahuje unikátní aktivní složky a poskytuje pleti maximální hydrataci.

Ledovcová voda je shodná s protoplazmou našich buněk. Proto také naše pleť tento gel velmi snadno přijímá. Kromě ledovcové vody obsahuje gel pentavin z pšeničných klíčků, betain, extrakt ze šruchy a další látky. Pleti dodá úžasnou porci hydratace, zbavuje jí napětí, vyhlazuje vrásky, rozzáří ji, vypne a dodá pružnost. Bude neuvěřitelným balzámem pro suchou, citlivou a jemnou pleť. Akvaterapie je vhodná jako denní i noční krém.