Proti stárnutí pleti s živou řasou

01.06.2017

         Kosmetická řada s Fucoidanem

TianDe přichází s další kosmetickou řadou proti stárnutí pleti, která voní oceánem. Má jeho sílu, vytrvalost a živočišnost. Jde o zcela nový příboj v moderní biotechnologii, kdy se do péče o pleť zapojují živé vodní řasy.

Hlavní složkou řady je fucoidan, polysacharid obsažený v hnědých řasách Leminaria japonica. Tyhle řasy právě díky fucoidanu při odlivu neuschnou, neumírají. Sliz, kterým jsou pokryty, je chrání před ničivým vlivem žhnoucího slunce, suchého větru a dalších ataků zvenčí.

Fucoidan má obdivuhodné omlazující účinky, které byly objeveny náhodou. Japonci celá léta přidávají tyto hnědé řasy do jídla. Jsou chutné a velmi zdravé. Všimli si, že ženy, které řasy zpracovávají, mají ruce jemné, hebké, bez ohledu na věk a poměrně těžkou práci. 

Výzkumem se později zjistilo, že právě fucoidan, kterého hnědé řasy obsahují velké množství, se skládá z molekul fukózy. Jde o unikátní sacharidy, které hrají důležitou roli v buněčných procesech.

Vědci nasadili brýle, naostřili mikroskopy a pustili se do bádání. Z laboratoří pak vyslali úžasnou informaci, že fucoidan dokáže mobilizovat kmenové buňky v pleti, regeneruje tkáně a to dokonce i v hlubších vrstvách kůže. Objeveny byly při té příležitosti také překvapivé hydratační účinky fucoidanu, který v tomto směru dokonce předčí i kyselinu hyaluronovou.

Kosmetická řada s fucoidanem neobsahuje parabeny a minerální oleje. Pomáhá navrátit pleti pružnost, pevnost, eliminuje výskyt vrásek, zjemňuje hluboké vrásky, dodává pleti příjemný tón, hydrataci, výživu. Mobilizuje kmenové buňky, přispívá k regeneraci tkání, zpomaluje proces stárnutí pleti a zajišťuje její ochranu. 

Nová řada s fucoidanem obsahuje čistící pleťové mléko, čistící pleťovou vodu, revitalizační anti-aging krém, gelový oční krém proti vráskám, omlazující masku na obličej a dekolt a CC krém pro tónování pleti. Všechny produkty jsou vhodné pro unavenou, stárnoucí, ale i citlivou pleť.

Chci získat info, chci koupit