Šedivějí, šedivějí?

19.09.2017

Začínají vám šedivět vlasy? 😢 Nebo jich už máte tolik, že nevíte jak je schovat? 💂‍♂️ Nebo to už neřešíte? Ztráta pigmentace vlasu nesouvisí jen s geny, ale vypovídá především o nezdravém stavu vlasových folikul a ztrátě jejich vitality. Předejděte šedivění, navraťte vlasům 🙋‍♀️ jejich původní barvu bez nutnosti je barvit. Potřebujete k tomu tyhle dva pomocníky nabušené silnými bylinkami, 🌿🌾🌱 taky důslednost a trpělivost. 😊😍

ŠAMPÓN NA ŠEDIVĚJÍCÍ VLASY 
Předchází šedivění vlasů, zabraňuje ztrátě jejich pigmentace. Dodává energii a vitalitu vlasovým kořínkům, stimuluje vlasové folikuly, podporuje růst hustých a zdravých vlasů. Bojuje proti stárnutí, pomáhá obnovit pigmentaci vlasů, vrací jim zdravý lesk. Pravidelné používání šamponu stimuluje tvorbu pigmentových buněk, které zajišťují přirozenou barvu vlasů. Neobsahuje barviva.

BALZÁM NA POŠKOZENÉ VLASY
Účinně pečuje o pokožku hlavy, nasycuje vlasy živinami a vitamíny, obnovuje strukturu poškozených vlasů, má regenerační a hydratační účinky. Rostlinné proteiny z přírodních extraktů stimulují krevní oběh v pokožce hlavy, posilují vlasové kořínky, aktivují jejich růst a zabraňují vypadávání vlasů.