Tajemství čínských harémů a síly císařů

02.11.2018

PÁNSKÁ VLOŽKA TAJEMSTVÍ CÍSAŘSKÝCH KOMNAT

Císař ve staré Číně byl lidem uctíván. Říkalo se mu Syn nebes. Dnešní muži by mu nejspíš záviděli, protože kromě hlavní ženy čítal jeho harém 39 dalších žen a 81 konkubín. Císař se měl co ohánět. :-) Aby si zachoval mužnou sílu, majestát svého ducha i těla, používal zázračné oleje, čaje a taky fytoobklady (vložky), které lékaři u dvora vyvinuli pro posílení mužnosti a zdraví císaře.

Dnešní muži sice nejsou vázáni povinnostmi k tolika ženám (i když se najdou výjimky), přesto i oni potřebují občas dodat mužnou sílu a zbavit se slabosti. Díky naší novince mají nyní možnost zjistit, jaké tajemství bylo ve staré Číně dostupné jen císaři.

Když má muž problém s prostatou, bývají narušeny funkce jeho ústrojí a orgánů. Mimochodem, prostatě říkali staří Číňané "Druhé srdce muže". Riziku onemocnění prostaty je dnes vystaven každý třetí muž. Na vině je moderní způsob života, nesprávná životospráva a potažmo pohodlí na úkor zdravého pohybu.

Co způsobuje problémy s prostatou:

- konzumace velkého množství alkoholu

- konzumace nápojů jako je coca cola, pepsi cola a podobné

- průmyslově zpracované potraviny

- nepravidelný sexuální život

- obezita

- stres

- nedostatek pohybu

Příznaky, které ukazují na problém s prostatou:

- pálení na hrázi a v močové trubici

- časté nutkání k močení

- dlouhotrvající noční erekce

- zrychlená ejakulace

- celková únava

- sklíčenost, úzkostlivost

- snížená potence

(Pokud má muž alespoň jeden z uvedených příznaků, měl by se obrátit na lékaře.)

Jak organismu pomoci:

FYTOVLOŽKA TAJEMSTVÍ CÍSAŘSKÝCH KOMNAT

Vložka je účinným prostředkem. Obsahuje speciální patentovanou bylinnou vrstvu, vyvinutou podle starých čínských medicínských receptur přímo pro správné fungování mužského organismu.

- přispívá k obnově mužské síly

- podporuje zdravou mikroflóru pohlavních orgánů

- udržuje komfort vnitřního i vnějšího prostředí

- zlepšuje mikrocirkulaci krve

- posiluje duševní aktivitu

Vložka se aplikuje na střed hráze. Aktivní látky bylinných extraktů pronikají sliznicí k orgánům 4 x rychleji, než kdyby muž použil vložku jen jako suchý obklad. Například na jeden z bodů energetických drah. (I tímto způsobem lze vložku aplikovat, účinnost však není tak velká.)

Vložka obsahuje tyto biologicky aktivní látky:

KOŘEN ŠIŠÁKU BAJKALSKÉHO - Jde o silný přírodní stimulant, velmi oblíbený ve východní medicíně. Má obrovské ozdravné a antibakteriální účinky na lidský organismus. Posiluje imunitní systém, stimuluje funkce organismu k aktivitě, je to silný adapten (silnější než žen šen), zvyšuje pracovní výkonnost, snižuje stres, má pozitivní vliv na cévy - rozšiřuje je a zvyšuje jejich průtočnost. Posiluje odolnost organismu, čistí močové cesty od písku.

JÁDRA BROSKVÍ - Obnovují hormonální rovnováhu, mají pozitivní vliv na prostatu, obsahují protirakovinnové vitamíny PP a B17, minerály jako je fosfor, železo, draslík, hořčík..., které mají ozdravné vlastnosti zejména na srdce.

KOŘEN KOZINCE - Je názýván Bylinou věčného života. Podporuje psychickou a fyzickou sílu. Je rovnocenný kořenu ženšenu. Stimuluje imunitní systém, má protizánětlivé vlastnosti, zpomaluje proces stárnutí, prodlužuje vitalitu mozku a mládí celého organismu.

PUPENY LÝKOVCE - Mají antibakteriální účinky. Jde o silně jedovatou rostlinu, ale v  homeopatických dávkách velmi léčivou. Lýkovec má uzdravující účinky.

KOŘEN REBARBORY - Má obrovské množství vitamínů. Celou skupinu vitamínů B. Dále vitamín C, E, karoten, organické kyseliny. Přispívá ke zvýšení potence. Kyselina jantarová - dodává energii každé buňce. 

SLUPKA Z ČERVENÉHO VÍNA - Jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Má antimikrobiální vlastnosti. Chrání proti rakovině, proti stárnutí, je to fontána mládí.

KAFR - Baktericidní vlastnosti. Slouží taky jako dopravní prostředek pro ostatní účinné látky.

CHLORHEDIXIN - Univerzální baktericidní prostředek proti kvasinkovým infekcím.

FYTONCIDY - Biologicky aktivní složky rostlin. Zamezují růstu bakterií.

PROGRAM NA POSÍLENÍ ZDRAVÍ MUŽE

U vložky Tajemství císařských komnat jde o velmi silnou recepturu, která je ve starověké Číně známá už stovky let. Tuto 24-hodinnovou pánskou vložku se doporučuje používat v rámci prevence, jako 14 - denní kúru, pro všechny muže, alespoň jednou do roka.

Jestliže se už vyskytl zánět, zbytnění prostaty nebo problém s močovou trubicí, měl by muž použít celý PROGRAM MUŽSKÉHO ZDRAVÍ:

Vložka Císařská energie + masážní olej Tajemství císařských komnat (2x denně 4 kapky přímo na prostředek hráze) + fytonáplast Yaoshen (lepit proužek 4 prsty pod pupkem) + Mužský čaj s vrbovkou a maralím kořenem (denně 1 šálek).

Kúra se doporučuje v délce 21 dní, 3 x po sobě. Po každých 21 dnech udělat 7 dní přestávku a pak pokračovat.

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Napište mi.