Taky máte zdraví na prvním místě? Skutečně?

04.06.2017

Ne, že by žena byla až taková křehotinka ve srovnání s mužskou částí populace. Naopak, jak říkávala moje maminka: "Co neustojí chlap, ženská zvládne, i kdyby měla potit krev." Nicméně přicházejí naše dny, kdy míváme náladu pod psa a se silou zvládat cokoli to bývá pěkně mínusové.

Společnost TianDe řešila při vývoji menstruačních a denních vložek ženské zdraví na prvním místě. Oproti konvenčně vyráběným vložkám a reklamám na ně, kdy je cílem především čisté prádlo a zdraví ženy upozaděno. V článku z 24. května jsem zmínila, že běžně prodávané vložky jsou vyráběny z odpadových materiálů a vrchní bavlněná část je plná herbicidů. Uvedla jsem i soupis rozdílů mezi běžně vyráběnými vložkami a těmi, které nabízí Tiande. Článek si můžete přečíst zde:  https://www.bez-vrasek.eu/l/vite-co-vam-vyrobci-vlozek-zatajuji/ 

Žena může trpět mnohými chorobami, spojenými s pohlavními orgány. Například dotěrnou cystitidou, záněty, cystami a jinými onemocněními. Vložky TianDe nejenomže zachovají prádlo čisté :-), ale obsahují navíc extrakt z 38 bylin a minerálu alunit. Pečují tedy jak o pocit pohodlí a čistoty, ale především o zdraví ženy.

Povrchová vrstva vložek TianDe je utkaná z čistě přírodního materiálů. Obsahuje fytomembránu se zmíněnými extrakty z bylin a ultra absorpční látku, která dokonale zachycuje tekutinu. Vložky TianDe působí na ženské pohlavní orgány bioenergeticky. Především na meridián Zhen-May a na bod močového měchýře.

Mezi jejich hlavními aktivními složkami jsou:

Alunit - jde o minerál vulkanického původu. Ten zabraňuje tvorbě nepříjemných pachů.

Bornejský kafr - má protizánětlivý a antibakteriální účinek.

Andělika - obnovuje hormonální rovnováhu ženy a má analgetické a močopudné vlastnosti.

Jerlín japonský - antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti.

Chryzantéma - obsahuje antimikrobiální aktiva, zvyšuje obranné vlastnosti pokožky.

Zimolez japonský - obnovuje rovnováhu přírodní mikroflóry, má močopudné a protizánětlivé vlastnosti.

Gardénie jasmínová - má antiseptické účinky.

Smetanka lékařská - stimuluje lokální imunitu, snižuje zánětlivost

Máta - ochlazuje, tlumí bolest.

Vložky TianDe pomáhají v případě bolestivých menstruací, při psychických a jiných zdravotních problémech. Srovnávají hormonální, fyzickou a psychickou stránku ženy. Dokáží dokonce uspět i v případech, kdy žena nemůže dlouho otěhotnět.