To je síla!

20.05.2018

➡️ Nejsilnější tianďáckou fytonáplastí je Wutong. V překladu wutong znamená, že bolest neexistuje a je to vážně torpédo, které umí "jauvajíčka" vykázat velmi rychle z těla. A jak je dobrým zvykem našich náplastí, místo nejenom zbaví bolesti, ale zároveň pomáhá k ozdravění.

➡️ Aktivní látky se skrz kůži dostávají transepidermálně, tedy procesem suché kapačky. Jsou uvolňovány postupně a cíleně přímo k místu, kde se ta neplecha skrývá. Takže, jestli do sebe nechcete v případě bolesti hlavy nebo zubu, zad a já nevím čeho ještě rvát chemii, jsou naše náplasti báječnou alternativou.

➡️ Jediné, na co si musíte dát bacha, je právě ta síla. Já například Wutong použila jen jednou na úpornou bolest hlavy. Fakt je, že bolest rychle ustoupila. Nicméně, moje kůže se s některou z bylinek ve Wutongu nemusí a reagovala podrážděním. Takže já používám od té doby při bolesti Jian Kang. (Každá náplast obsahuje silné extrakty několika desítek bylinek.)

➡️ Melu o tom proto, že je dobré, když některou z náplastí lepíte poprvé, vyzkoušet nejprve její reakci. Stačí čtvereček 1x1 cm třeba na předloktí a počkat, jak bude kůže reagovat.

➡️ Každý jsme jiný. Každý jsme schránkou, ve které probíhá nesčetně různých procesů a schránkou ve které vláčíme odlišné genetické i získané dispozice. Takže, když Wutong vyhovuje mně, může se z něj můj kámoš klidně obrazně i fakticky osypat. :-)