Tvrdíte, že ho nepotřebujete? Omyl!

05.08.2017

Co? PERLOVÝ PUDR! Víte, co všechno s tímhle zázrakem dokážete? Odkyselení organismu, uzdravit klouby, zbavit se depky, nespavosti, akné, slabých vlasů, lámavých nehtů a dalších psychických a fyzických problémů....  

PERLOVÝ PUDR obsahuje 100 % drcených přírodních říčních perel. Poskytuje komplexní minerály a stopové prvky s vysokým obsahem vápníku a všechny esenciální aminokyseliny. Kromě toho významné podíly draslíku, hořčíku, železa, zinku, mědi a chromu. V tradiční čínské medicíně se perlový pudr používal tisíce let na zmírnění procesu stárnutí a na prodloužení života.

PERLOVÝ PRÁŠEK vykazuje protizánětlivé a antialergické účinky, zabraňuje zadržování vody. Používá se při zánětlivých procesech, při atopických dermatitidách, těžko se hojících jizvách a jiných poraněních kůže. Má jinový charakter - chladí a čistí především dráhy srdce- ledvin a jater. Je zcela rozpustný a stravitelný, umožňuje dokonalé vstřebávání a využitelnost, nedráždí sliznice žaludku ani střev.

PO VSTŘEBÁNÍ uvolňuje postupně do organismu jedinečnou kombinaci minerálů:   Se, Ca, Cu, Ge, Zn, Mg, Fe, Mn a 18 aminokyselin. Obsahuje minerální látky a aminokyseliny v té nejlepší přirozené kombinaci, tím se násobí jeho efekt. Je to adaptogen bez vedlejších účinků.

PERLA obsahuje perlitový protein - lehce vstřebatelný, který lze použít jako základní stavební materiál pro naše vlasy, nehty, které se ze 97 % sestávají právě z proteinů. Perlový protein je našim vlasům a nehtům bližší než rostlinný a živočišný. Podporuje tvorbu ženských hormonů - ochrana před stárnutím, zvláčňuje kůži a reguluje pH těla. Nejlepší salony krásy jižní Asie a Evropy řeší s pomocí perlového prachu většinu kosmetických problémů.

A JAK MŮŽEME PERLOVÝ PUDR VYUŽÍT?

Obličejová maska

Vlhká - perlový prášek rozděláme v malém množství vlažné vody na směs konzistence řídké kaše. Naneseme na obličej (kromě očních partií) a necháme působit 15 - 20 minut. Pokud začne směs schnout, můžeme jí navlhčit vodou v rozprašovači. Používáme 2 x týdně při problémech, preventivně 1 x týdně.

Suchá - prášek lehce naklepeme konečky prstů na pleť. Tato maska je vhodná pro hloubkovou regeneraci kožních buněk. Nanést před spaním a ponechat přes noc. Nešpiní. Ráno smyjeme a použijeme krém. Během spánku dochází k bělení, zvýší se pružnost pokožky, optimalizuje se stav pokožky - mastná pokožka se odmastí suchá promastí. Účinná i proti pigmentovým skvrnám.

Při vnitřním užití

Perlový prášek vnáší do těla program omlazení osobitě pro energo-strukturu ženského organizmu. Při použití perlového prášku bude kůže pevná, pružná - elastická.

Kožní problémy, akné

Viz obličejové masky. V případě akné, pupínků alergického původu apod. použijeme vlhkou masku (obličej). Na ekzém nebo vyrážku na těle uděláme z kašičky obklad a zábal. Můžeme ponechat i přes noc. Pomáhá i vnitřní užívání perlového prášku

Bělení zubů

Napomáhá bělení a zpevnění zubů - naneseme prášek na vlhký zubní kartáček místo zubní pasty nebo s pastou. Zuby čistit 1 - 2 minuty. Nebo vyčistíme zuby normálně pastou a potom potřeme perlovým práškem a už neoplachujeme.

ODKYSELENÍ ORGANISMU

Podpora zdraví kloubů, kostí, svalů a orgánů, posílení nervového systému

Každé ráno na lačný žaludek, aby se perlový prášek mohl hned vstřebat, vypijeme sklenku vlažné vody, ve které jsme rozmíchali perlový prášek (množství na špičku nože).

Perlový prášek mohou i děti, hlavně na noc, kdy se vstřebává vápník do kostí, na zpevnění konstrukce kosterní soustavy.
Pro dospělého se v průměru dávkuje 0,9 g perl. prášku na 75 kg naší tělesné hmotnosti, tj. na špičku nože, lžičky.
Dětem odvodíme v průměru na polovinu, tj v 0,4 až 0,5 g.

Maximální dávka je cca 0,9g !! perlového prášku denně (propočítáno na průměrnou tělesnou hmotnost cca 75 Kg)

Perlový prášek aktivuje - zlepšuje činnost mozku, zvyšuje práce schopnost a paměť, pracuje na energo- informační úrovni

Osteoporóza - řídnutí kostí

Užívat vnitřně - viz Odkyselení

Nespavost, neurózy, únavový syndrom, skleslost, neklid, přehřátí, stres

Užívat vnitřně - viz Odkyselení

ZLEPŠUJE STAV CÉV A SRDCE

Vhodný při vysokém TK, kornatění cév, chudokrevnosti, angině pectoris, srdeční slabosti, infarktu, křečových žilách

Užívat vnitřně - viz. Odkyselení

Při zánětech dýchacích cest, včetně alergických reakcí

Užívat vnitřně - viz. Odkyselení

Krvácivosti očních cévek, šedý zákal

Užívat vnitřně - viz. Odkyselení

Krvácivost dásní, afty

Užívat vnitřně - viz. Odkyselení, i jako výplachy

Vlasová maska

Prášek rozděláme ve vlažné vodě na konzistenci řídké kaše a vetřeme do vlasů, až ke kořínkům. Suchým, nahřátým ručníkem vlasy zabalíme a ponecháme 20 - 30 minut. Pak vlasy důkladně opláchneme a můžeme umýt. Vrací vlasům pevnost, lesk a hustotu.

Peeling

Suchý pudr naneseme na suchý obličej, promasírujeme a smyjeme čistou vodou

Koupele

Koupele 150 g perlového prášku nasypeme do teplé vody. Koupel v délce 15 - 20 minut 1 - 2 krát týdně

Artritida, revmatismus, bolest a zánět kloubů, bolest páteře

Používáme fytonáplast Jian Kang Nebo Dong Feng a léčbu podpoříme pitím roztoku perlového prášku. Můžeme rovněž z perlového prášku udělat zábal na bolavý kloub a ponechat přes noc.

Lehké oděrky, poranění kůže

Poraněné místo očistíme, posypeme perlovým práškem a zalepíme nebo ovážeme. V případě velmi malého poranění stačí práškem trochu posypat a nepřikrývat.

Proleženiny

Rovnoměrně naneseme na povrch kůže. Neumývat - vstřebá se.