Víte, co vám výrobci vložek zatajují?

24.05.2017

Hygienické a menstruační vložky by měly chránit nejen oblečení, ale především zdraví ženy. Víte ale, co vám výrobci vložek neřeknou? Víte o tom, že většina vložek je vyráběna z recyklovaného odpadu?

Lékařští specialisté v souvislosti s tímto výrobním materiálem upozorňují na prudký vzestup počtu ženských onemocnění. Od doby, kdy se začaly vyrábět syntetické vložky, je až 53 procent ženských chorob způsobeno složením běžně vyráběných vložek.

Mezi onemocnění, na kterých se podílí zmíněná technologie, patří eroze děložního krčku, záněty pochvy, narušení menstruačního cyklu, záněty dělohy, ale i neplodnost a rakovina. Dokonce tampóny, na jejichž reklamy narazíme v médiích každý den, možnost vzniku uvedených problémů ještě násobí.

Časopis Šifra nedávno poukázal na alarmující skutečnost, kdy některé vložky a tampóny na trhu obsahují rakovinotvorný herbicid glyfosát. Ten vzniká použitím geneticky modifikované bavlny. A té je bohužel až 85 % z celosvětové produkce. 

Vědci napojeni na společnost tianDe našli způsob, jak zachránit zdraví žen a reprodukční schopnost na dlouhá léta. Přišli se skutečným převratem, kterým jsou bylinné vložky TianDe. Ženy s nimi nemusejí riskovat své zdraví a mohou si ve svých kritických dnech užívat vysoký komfort.

Vložky jsou vyráběny z čistě přírodních, nemodifikovaných surovin. Obsahují vrchní přírodní materiál, ultraabsorbční vrstvu, fytomembránu, která je napuštěna extrakty léčivých bylin a vnější vrstvu, která blokuje tekutinu.

Rozdíl mezi běžně vyráběnými vložkami a vložkami tianDe:  

Ilona

Více informací o vložkách TianDe zde:

Máte dotaz? Napište!