Zlatá řada pomáhá jít proti času

14.05.2017

Řada Collagen Activ je zaslouženě zlatým fondem společnosti TianDe. Základními složkami všech produktů jsou kyselina hyaluronová a hydrolyzát kolagenu, který se společnosti TianDe podařilo získat unikátní technologií ve vysoké, čisté kvalitě. (Více o účinných látkách "zlaté řady" níže).

Krémový mycí gel - velmi účinně a jemně čistí pokožku od nečistot a make-upu. Udržuje v ní přirozenou vlhkost, vyživuje, regeneruje a posiluje bariérové schopnosti kůže.

Hydratační tonikum - projasňuje pleť, hydratizuje, osvěžuje, napomáhá obnově kolagenových vláken, odstraňuje podráždění, posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky, vyživuje a skvěle připraví pro snadné vstřebávání dalších produktů.

Intenzivní Liftingový krém - navrací pleti pružnost a elasticitu. Snižuje výskyt vrásek, stimuluje produkci vlastního kolagenu, zlepšuje tón a strukturu pleti, eliminuje pigmentové skvrny a chrání pleť proti negativním vlivům.

Zpevňující a liftingová emulze na obličej a krk - zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje pružnost a vyhlazuje texturu pleti, zaručuje dlouhou hydrataci, aktivuje proces obnovy buněk, zlepšuje mikrocirkulaci, stimuluje vlastní obranné mechanismy pokožky.

Modelující gel na ovál obličeje s kofeinem - vypíná a zpevňuje pleť, zlepšuje tvar oválu obličeje, zlepšuje lymfodrenáž a výrazně snižuje množství tuku na tvářích a podbradku. Eliminuje hloubku vrásek, viditelně formuje obrysy obličeje, odstraňuje stagnující jevy, tonizuje pleť.

Liftingový krém na kontury očí - vypíná pokožku kolem očí, navrací pleti mladý vzhled. Odstraňuje známky únavy a těžká víčka, zmenšuje otoky a tmavé kruhy pod očima, vyhlazuje reliéf očního okolí.

Křišťálová kolagenová maska na oční víčka - hydratuje pleť kolem očí. Vyhlazuje a zmenšuje vrásky, zabraňuje jejich vzniku, rozzáří oční okolí, má liftingový efekt.

Křišťálová kolagenová maska na obličej - stimuluje produkci kolagenu, vyrovnává reliéf pokožky, zpomaluje procesy stárnutí. 

Korigující maska s okamžitým rozjasňovacím a liftingovým účinkem na obličej - výrazný a okamžitý efekt. Rozjasní pleť, vyhladí vrásky, zlepší ovál obličeje, obnoví elasticitu pleti, omladí ji.

Účinné látky zastoupené v této řadě:

Kolagen tvoří rámec naší pokožky a říká se mu architekt pleti. Jedná se o velmi důležitou bílkovinu, nazývanou též Bílkovina mládí. 70% mladé pleti tvoří kolagen. Kolagenu v pleti s postupujícím věkem ubývá. Ve 40 letech je jeho výskyt zhruba 2x nižší než u pleti dvacetiletého člověka. Výskyt nemimických vrásek je prvním příznakem nedostatku kolagenu. Společnosti TianDe se unikátní progresivní technologií podařilo získat hydrolyzát kolagenu vysoké kvality a čistoty. Je velmi snadno vstřebatelný, stimuluje obnovu kolagenových vláken, zpevňuje a napíná pleť, vyživuje, ochraňuje, hydratuje a stimuluje syntézu vlastního kolagenu.

Kyselina hyaluronová - královna hydratace pleti. Díky kyselině hyaluronové se lidské tělo skládá z 80 % z vody. Voda, absorbovaná kyselinou hyaluronovou se udržuje uvnitř kůže a nevypařuje se. Čím více kyseliny hyaluronové máme, tím je naše pleť více hydratovaná, svěží. S postupem věku ale kyseliny hyaluronové ubývá. Kromě jiného je kyselina hyaluronová past na volné radikály, vyhlazuje pleť, snižuje výskyt vrásek.

Kyselina laurová - je součástí mateřského mléka a v raném dětství chrání děti před nemocemi. Získává se z vavřínového oleje, pleť chrání, má antimikrobní účinek, je vysoce účinným antioxidantem.

Vitamín E (tocopherol) - pleť vyživuje, hydratuje, regeneruje, posiluje epidermis pokožky, zvyšuje regenerativní schopnost buněk, ochraňuje proti volným radikálům a UV záření - silný antioxidant, zvyšuje elasticitu pleti, zabraňuje zvýšené propustnosti a lámavosti kapilár.

Aloe vera - biologická lékárna. Aloe vera obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek. Doručuje účinné látky do kůže 3x - 4x rychleji jak voda. Hydratuje kůži, zvyšuje její elasticitu, zabraňuje vzniku akné, vyrovnává tón pleti. Je účinná proti pigmentovým skvrnám, chrání pleť proti negativním vlivům.

Kyselina myristová - získává se z muškátového oříšku. Má ochranné a obnovující vlastnosti, bojuje proti stárnutí, zrychluje pronikání dalších účinných složek do pleti

Extrakt z vilínu virginského ("ořech čarodějnic") - výrazný antioxidant, stahuje póry, osvěžuje, hydratuje. Přispívá k obnově kolagenových vláken, zlepšuje mikrocirkulaci, pomáhá odvádění tekutin, zmírňuje otoky, zvyšuje účinnost ostatních složek

Kyselina linoleová - vytváří přirozenou bariéru kůže. Chrání ji před vysoušením a stárnutím, stimuluje látkovou výměnu buněk, zlepšuje elasticitu pleti

Glykoproteiny - aktivně stimulují syntézu kolagenu

Kyselina pantothenová (vitamín B5) - dodává buňkám energii, působí na pleť jako antistresový vitamín, zlepšuje buněčný metabolismus.

Výtažky z mořských řas - baterka energizer pro buňku. 1 kg mořských řas obsahuje tolik mědi, zinku a hořčíku, kolik má 10 tun mořské vody. Zinek podporuje proces látkové výměny, měď pomáhá zacelení ran, odřenin a aktivuje růst buněk. Hořčík se podílí na utváření pojivových tkání. Mořské řasy také obsahují kyselinu alginovou, která velmi účinně vypíná a hydratuje, protože je schopná absorvovat 300x větší objem vody, než je její vlastní hmotnost.

Kofein - odstraňuje stagnující jevy, tonizuje pleť, stimuluje látkovou výměnu v buňkách.

Přejít do E-shopu