REFERENCE, DOPISY

Zuzana Gremlicová, Rataje

Dost často jsem trpěla lupy ve vlasech a vyzkoušela jsem hodně přípravků, a většina mě aj pomohla, ale bohužel jen na krátkou chvíli. Pak se lupy objevili znovu, a když jsem chtěla použít ty šampony které jsem měla vyzkoušené, tak sice zas pomohly, ale už mě po nich svěděla zas pokožka hlavy a začli se mě tvořit takovy suchý svědivý místečka. K TianDe jsem se dostala od kolegyň z práce, který měly a mají zkušenosti a jsou spokojené. Po registraci na stránkách kosmetiky mě kontaktovala paní Ilona Kaulfuss, že když budu mít jakékoliv dotazy a nebo budu chtít poradit, mám se ozvat a jsem ráda, že jsem to udělala a rovnou touto cestou bych jí chtěla moc poděkovat za radu o vyzkoušení šamponu a balzámu na vlasy Zlatý zázvor. Jsem opravdu moc spokojená a děkuji :-)

Zuzana T., Pardubice

Zkušenost s intimkami Energie bylin je úžasná. V poslední době jsem měla při menstruaci velké bolesti a pocity na zvracení. Teď jsem užívala 3 dny před menstruací intimky Energie bylin a menstruace je bez problémů 😊. Příště si objednám i ty menstruační.

Katka M., Bílina

Posílám Vám zkušenost, jak jste mě žádala. Už od puberta trpím na akné. Neustále mě trápily pupínky, které se make-upem jen tak nezakryjí! Zkoušela jsem vše možné: kosmetičku, laser, dermatoložky i dietu. Vždycky to zabralo jen na chvíli. Na Vaše doporučení jsem koupila řadu Master herb. Po měsíci akné zmizelo. Strupy, o kterých mi dermatoložka řekla, že jen tak nezmizí, začaly mizet. Nové pupínky se mi nedělají. Jsem neskutečně vděčná, protože se cítím více sebevědomá a nestydím se jít ven i bez make-upu.

Klárka, Nová Ves, Teplice

TianDe je zázrak. Kdo me ted posledních 10dnu viděl - někdo slyšel. Muj sileny kašel. Tyden mam antibiotika. Vubec nepomohli. Intimní vložky si kupuju od TianDe, ale odmitala jsem si ji lepit pod tričko. Prislo mi to ujety už. Ale včera jsem to udělala. A proste nechápu. Ja v noci spala nonstop. Zadny kašel. A rano jsem vse hezky vykašlala. Zadny dráždivý kašel. Pro me TOP výrobek. 

Alena Dobřická, Plzeň

Lenka Strádalová, Louny

Ahoj Ilon, dneska se ozvala migréna. Prášek v noci nezabral, tak jsem ráno použila náplast Tie Gao. Nalepila jsem, jak si mi řekla, na spánky, čelo, zátylek, plexus a na druhou stranu na záda. Bolest se krásně uvolnila a odezněla. Je mi fajn. Díky!

Dana T., Hradec Králové

Anti Cellulite Lypolytic Gel - Tak za mě jeden z nejlepších produktů. Používám ve spojení se zázvorovou solí - balím břicho a stehna do fólie a pak chodím běhat. Už teď mám kůži je hebkou, pořád se hladím :-). Chladivý efekt mi ze začátku dával zabrat. Po namazání jsem měla vždycky husí kůži po celém těle. Ale hned to přejde a je mi teplo:-). Po pár dnech už tak nechladil.

Kolegyně z tianDe

Vložky Tiande - Dámy, je to asi 14 dní, co jsem zde psala, že klientka po měsíci užívání vložek dostala nejen menstruaci, ale i ovulaci... Nyní už je těhotná- 6 týdnů po tom, co jsem ji seznámila s TianDe- to je jízda... WOW!

Tereza Špuková, Litvínov

Dobrý den. Mamince je po Slavitonu opravdu líp. Zatím mažeme dál. Uvidíme, ale vypadá to, že opravdu pomáhá. Terka. 

Marie B, Praha 7

Mnohokrát děkuji. Gel pomohl hned po prvním namazání. Noze se ulevilo. Jste zlatá. 

Jana Podzimková, Jalubí

Paní Ilono děkuju za doporučení na Slaviton na průdušky u mého muže. Kašel se mu zklidnil a taky už dobře spí. Mě pomáhá na zhuntované nohy po šichtě. Přesně jak jste říkala. A to mu nic nezabíralo. Jsem ráda, že může konečně spát.

Radka Živná, Svitavy

Děkuji za zboží. Marine krém se lehce vstřebává a má skutečně příjemnou vůni. Až budete mít tu řasenku, ozvěte se. Ráda bych si objednala ještě něco, abyste neposílala jen tu řasenku.

Soňa B., Děčín

Vážně žasnu. Vzala jsem si tu náplast jen tak z plezíru. Abych ti udělala radost :-), ale je to neuvěřitelný. koleno přestalo bolet!!!! Hned jsem s tím oběhla naše, tak se připrav, na objednávku celý famílije :-).

Můj manžel Frank, který pro tianDe pracuje v Německu má kolegyni Evu. Ta už léta trpí velkými bolestmi zad, kolen a ramen. Když jí manžel nabídl fytonáplast Wutong, byla hodně skeptická a řekla, že jí na tu bolest stejně nic nezabírá. 

Vedle je pak její reakce druhý den po vyzkoušení náplastí :-)

Překlad:

Ahoj Franku. Tvoje náplasti jsou úžasné. Dnes jsem se probudila bez bolesti. Také moje kolena zatím nebolí. Přeji Ti pěkné svátky. 

© 2017 Ilona Kaulfuss. Všechna práva vyhrazena.