O tianDe a o mně 

Altaj patří mezi sedm nejčistších lokalit planety. Tady se pěstují bylinky pro produkty, vyráběné podle tradičních receptur čínské a tibetské medicíny. Jsou sbírány ručně, podle lunárního kalendáře a zpracovány nejmodernějšími technologiemi. Tím je v nich zachováno vysoké procento biologicky aktivních látek. Naše produkty díky těmto bylinkám dokáží navracet krásu, energii, radost ze života, zdraví i duševní pohodu. 

TianDe znamená nebeská dokonalost, kterou si může dopřát každý. I vy.

Tiande na zkoušku a už v tom lítám 

Mým snem bylo učit na střední škole matematiku. Každý máme nějaký sen, ale jen málo šťastlivců k němu dojde. Pár let jsem skutečně učila. Pak jsem ale od tabule utekla a dělala řadu jiných profesí. Každá práce mi něco dala i vzala. Byly i takové, které mě donutily připadat si jak poslední z posledních a nedoufat, že se to někdy změní...

Lákalo mě pracovat doma. Jsem introvert a lidi nevyhledávám. Jenomže všechny nabídky byly stejné. Chtěla jsem něco, co by mě bavilo a co by mi dávalo smysl.

Na tianDe jsem narážela pořád. Kosmetika - tu přece dělat nechceš, říkala jsem si. Ovšem jen do doby, než jsem vyzkoušela fytonáplast na svoje migrény a ona do pěti minut zabrala. Než jsem proti nočním můrám mázla na hrudník Slaviton a spala jak mimino, než jsem na ženské problémy použila bylinné vložky a do měsíce mi lékářka oznámila, že operace už není nutná. Zkrátka, na co jsem v Tiande sáhla, to pomáhalo. Co jsem vzala do ruky, bylo neuvěřitelně účinné a voňavé bylinkami. Našla jsem svůj hledaný smysl a jako bonus dostala skvělý eshop, vymakaný online byznys a úžasné produkty. 

TianDe se stalo součástí mého života. Dokonce začalo měnit k lepšímu i toho věčného introuše ve mně. Tradiční čínská medicína a filosofie mě naučila, jak pomáhat sobě i ostatním, jak se povznést nad věci, které za to nestojí a jak se věnovat tomu, co dělá život životem. TianDe se stalo nejen mojí prací, ale také životní filosofií a vírou.     Ilona Kaulfuss

Bez čeho se už dnes neobejdu?

Bez našich fytonáplastí. Nosím je pořád s sebou a v lékárničce jsou neustále k dispozici. Pomohou na jakoukoliv bolest, na spoustu problémů a člověk do sebe nemusí rvát farmaka.

Náš deodorant Alunit se šalvějí. Neucpává póry, nedráždí a dokáže si navíc poradit s malými rankami, se štípancem nebo spáleninou.

Intimky Energie bylin. Dodají vám energii, vypořádají se s takovými neřády, jako jsou cysty, záněty a chrání před spoustou civilizačních chorob.

Kvalitní kosmetika. Nenašla jsem v tianDe řadu, která by mi nevyhovovala. Takže je všechny jednoduše střídám. Podle ročního období, podle pocitu a nálady. A pleť, troufám si říct, mám ve svých letech dokonalou.

Slaviton - nejen na křečové žíly. Je to multifunkční gel. Na stres, na bolest, na teplotu, na jakékoliv nepohodlí na těle i na duši. Je to moje stádo oveček před usnutím. Stačí máznout na hruď a všechny vlaky plně naložené problémy vykolejí někde mimo mě... :-)

Turmalínové koule na praní. Šetřím s nimi peníze, prádlo, ale hlavně moji milovanou přírodu. 

© 2018 Ilona Kaulfuss. Všechna práva vyhrazena.