O tianDe a o mně 

Altaj patří mezi sedm nejčistších lokalit planety. Odtud jsou bylinky pro produkty, vyráběné podle tradičních receptur čínské a tibetské medicíny. Bylinky jsou sbírány ručně a zpracovány nejmodernějšími technologiemi. Tím je v nich zachováno vysoké procento biologicky aktivních látek. Dokáží navracet krásu, energii, radost ze života, zdraví i duševní pohodu. 

TianDe znamená nebeská dokonalost. Dopřejte si ji i vy.

Tiande jsem "jen zkusila" a spadla mi brada. 

Mým snem kdysi bylo učit na střední škole. Každý máme svůj sen. Ale jen málo šťastlivců k němu skutečně dojde. Ano, učila jsem. Pět let. Pak jsem ale od tabule utekla a dělala řadu jiných profesí. Pořád jsem hledala. Ani jsem možná nevěděla co. Každá práce mi sice něco dala. Některé mě ale donutily sáhnout si na samé dno. Připadat si jak poslední z posledních a nedoufat, že se ještě někdy něco změní...

Stále mě lákala představa práce doma. Jsem trochu introvert a moc lidí kolem sebe mít nemusím. Jenomže všechny nabídky byly na stejný brdo. Klikat na reklamy, prodávat kosmetiku, parfémy, vyplňovat dotazníky... Chtěla jsem něco, co by mě fakt bavilo, při čem bych nemusela lítat za lidma a nutit jim zboží, něco, co by mi dávalo smysl...  

Nechala jsem si do života vstoupit tianDe.

O tianDe jsem se dozvídala na internetu pořád. Ano, kosmetika. Tu ty přece dělat nechceš. Říkala jsem si. Do doby, než jsem vyzkoušela první fytonáplast na bolest hlavy a ona do pěti minut zabrala. Než jsem proti svým nočním můrám mázla na hrudník Slaviton a po dlouhé době spala jak mimino. Než jsem na své ženské problémy použila bylinné vložky a do měsíce bylo v cajku to, co jsem s lékařkou řešila dlouhá léta. 

Zkrátka, na co jsem v Tiande sáhla, to pomáhalo. Co jsem vzala do ruky, bylo neuvěřitelně účinné, voňavé bylinkami a překvapivě multifunkční. A jako bonus - vymakaný online byznys, kdy člověk fakt nemusí vystrčit nos z baráku.

TianDe se stalo součástí mého života. Jsme propojeni tak, že mění k lepšímu i toho věčného mrzouta ve mně. Učí mě jak pomáhat nejen sobě, ale i ostatním od bolesti, strachu nebo od vrásek. Jak se uvnitř posílit, srovnat si pojmy a věci a vážit si sebe sama. TianDe je moje práce, ale taky moje filosofie a víra.                                                             Ilona Kaulfuss

Bez čeho se už dnes neobejdu?

Bez našich fytonáplastí. Nosím je pořád s sebou a v lékárničce jsou neustále k dispozici. Pomohou na jakoukoliv bolest, na spoustu problémů a člověk do sebe nemusí rvát farmaka.

Náš deodorant Alunit se šalvějí. Neucpává póry, nedráždí a dokáže si navíc poradit s malými rankami, se štípancem nebo spáleninou.

Intimky Energie bylin. Dodají vám energii, vypořádají se s takovými neřády, jako jsou cysty, záněty a chrání před spoustou civilizačních chorob.

Kvalitní kosmetika. Nenašla jsem v tianDe řadu, která by mi nevyhovovala. Takže je všechny jednoduše střídám. Podle ročního období, podle pocitu a nálady. A pleť, troufám si říct, mám ve svých letech dokonalou.

Slaviton - nejen na křečové žíly. Je to multifunkční gel. Na stres, na bolest, na teplotu, na jakékoliv nepohodlí na těle i na duši. Je to moje stádo oveček před usnutím. Stačí máznout na hruď a všechny vlaky plně naložené problémy vykolejí někde mimo mě... :-)

Turmalínové koule na praní. Šetřím s nimi peníze, prádlo, ale hlavně moji milovanou přírodu. 

© 2018 Ilona Kaulfuss. Všechna práva vyhrazena.