O tianDe a o mně 

ALTAJ a TIBET - unikátní přírodní klenoty. 

Nedostupná pohoří zalévaná sluncem, vysoké modré nebe, nedotčená příroda, průzračné řeky, rostliny, které nenajdete nikde jinde na světě. 

Tam mají kořeny produkty tianDe.

                  tianDe znamená                      NEBESKÁ DOKONALOST 

Dokonalost, kterou nám poskytuje příroda, moudrost předávaná generacemi, dokonalost, která je vizitkou společnosti tianDe. 

Unikátní složení a fantastické účinky fytoproduktů, jejichž blahodárný vliv na zdraví má základ v tisíciletých zkušenostech čínské a tibetské medicíny, získávají denně stále více příznivců po celém světě. 

Prokazatelně totiž vracejí zdraví, krásu, sílu a především radost ze života.

O mně - májový enfant terrible

Mojí první profesí byla učitelka. Měla jsem dlouho za to, že se dá tahle práce dělat na věky věků. Nedá.

Přes funkci metodika výtvarného umění a divadel jsem se prokousala k novinařině. 17 krásných let. Vzlety i pády na ústa. Rozhovory s celebritami, setkání s nádhernými lidmi, ale i s duševními kreaturami, zahojená po každém báječném rozhovoru, bolavá po ranách, které život lidem občas naděluje. Jenomže...

...co s tím vším, když máte někde v hlavě zafixováno, že změna je život :-).

Rozhoduju se rychle. Novinařina šla na skobu a my se začali stěhovat. Jednou to bylo dokonce 400 km od mých milovaných Teplic a ještě milovanějších lidí. V každém novém místě jsem brala, co bylo. S nadšením, že se oštípu v další profesi. Práce mi strach nenahání. Energie mám celé sklady.

Následovala sága, kterou byste asi nevymysleli: pokladní v rakouském mekáči - šéfredaktorka jihočeského měsíčníku - pokojská v německém hotelu - ředitelka realitky - pracovnice inventury v Německu - manažerka finanční firmy - číšnice...

Co jsem si odnesla?

Dívám se na lidi zpříma. Ani ne svrchu, ani ne ze spodu. Vážím si upřímných a pracovitých lidí, ať dělají cokoliv. Ctím otevřenost a nesnáším přetvářku. Vytáčí mě stádovost, lenost a nerozhodnost.

Návrat ke kořenům a k sobě samé

Po návratu do Teplic a sfouknutí 57 svíček jsem se rozhodla dělat věci po svém. Dost bylo experimentů. Řvounů nade mnou už taky. Nalajnované šichty a volna - to už fakt stačilo. Dřít na někoho, nemít na nic čas - stačilo. Děkuji za zkušenosti, ale takhle už ne.

Přišlo mi do cesty tianDe.

Zkusila jsem pár věcí před ním. No, spoustu věcí. Vždyť víte, do všeho se hrnu :-). Pokaždé jsem ale narazila na nějaký háček o kterém se zapomněli zmínit. Takže i do tianDe jsem šla trochu s nedůvěrou. Ta trvala jen do chvíle, než jsem vyzkoušela první bylinkami napěchovaný krém, šampón, fytonáplasti nebo hojivý gel. Jejich neuvěřitelné účinky mě srazily na kolena a navíc, filosofie společnosti je přesně můj šálek kávy (někdy si připadám jak ve snu).

Pro mě, ostrouhanou ze všech stran hodně dobrými i hodně špatnými zkušenostmi, je tianDe zázrak. Zázrak, ve kterém dnes mohu žít a jsem za to životu nesmírně vděčná.

Ilona Kaulfuss

© 2017 Ilona Kaulfuss. Všechna práva vyhrazena.