O tianDe a o mně 

Altaj patří mezi sedm nejčistších lokalit planety. Tady se pěstují bylinky pro produkty TianDe, vyráběných na základě tradičních receptur čínské a tibetské medicíny. Bylinky jsou sbírány ručně a zpracovávány nejmodernějšími technologiemi. Tím je v nich zachováno vysoké procento biologicky aktivních látek. 

V překladu znamená TianDe "Nebeská dokonalost". Dokonalost, která je vizitkou všech produktů TianDe i filosofie celé společnosti.

S TianDe žiju od 1. května 2017. Mým snem kdysi bylo vyučovat na střední škole. Od tabule jsem ale po pěti letech zběhla. Pracovala jsem jako redaktorka, ředitelka realitní kanceláře, manažerka finanční společnosti a ve spoustě dalších profesí. Pořád tomu ale něco chybělo... 

Tiande mě poprvé minulo před pěti lety a pak na mě neustále někde na internetu vyskakovalo. Já po něm pokukovala a říkala si: Brzdi, člověče, TY přece nechceš dělat kosmetiku!!! 

Čím dál víc mě ale lákala představa práce doma. Jenomže, než jsem se rozkoukala, co vlastně chci, rozhodl osud. Pěkně se mnou třísknul o zem a já se z toho pár měsíců vyhrabávala. Jako fatalista naštěstí vím, že všechno špatný je vždycky k něčemu dobrý.   

Když jsem se znovu nadechla, rozhodla jsem, že už nikdy v životě nechci být na ničem a na nikom závislá. Na žádné pracovní době. Na žádné kanceláři 80 km od domova. Na žádných lidech, kteří jsou schopni prodat vlastní matku, jen aby si udrželi židli pod zadkem. Na žádných rozmarech šéfů, kteří vám na párty pošeptají do ucha, že máte vyhazov... 

Nechala jsem si do života vstoupit TianDe.

Jsem býk a tak jdu do všeho naplno. Někde hluboce ve mně to ale první dny křičelo: Proboha, ty a kosmetika? Zbláznila ses?!.... Do doby, než jsem vyzkoušela první náplast na bolest hlavy a ona do pěti minut zabrala. Než jsem proti svým nočním můrám mázla na hrudník Slaviton a spala poprvé v životě jak mimino. Než jsem na své ženské problémy použila bylinné vložky a do měsíce byla v cajku. (Moje lékařka je z toho dodnes perplex.) Zkrátka, na co jsem v Tiande sáhla, to pomáhalo. Co jsem vzala do ruky, bylo neuvěřitelně účinné, voňavé bylinkami a překvapivě multifunkční.

TianDe se stalo mojí nedílnou součástí. Jsme propojeni tak intenzivně, že dokonce mění k lepšímu toho věčného enfant terribla ve mně. Učí mě jak pomáhat od bolesti, strachu, ale i od vrásek. Jak se uvnitř posilovat, rovnat a vážit si sebe sama. TianDe je moje práce, ale taky moje filosofie a víra. Dnes lituju jediného - té spousty času, kdy jsem žila bez něj.

                                                                                                        Ilona Kaulfuss, Mistr TianDe

Bez čeho se už dnes neobejdu?

Bez našich fytonáplastí. Nosím je pořád s sebou a v lékárničce jsou neustále k dispozici. Pomohou na jakoukoliv bolest, na spoustu problémů a člověk do sebe nemusí rvát farmaka.

Náš deodorant Alunit se šalvějí. Neucpává póry, nedráždí a dokáže si navíc poradit s malými rankami, se štípancem nebo spáleninou.

Intimky Energie bylin. Dodají vám energii, vypořádají se s takovými neřády, jako jsou cysty, záněty a chrání před spoustou civilizačních chorob.

Kvalitní kosmetika. Nenašla jsem v tianDe řadu, která by mi nevyhovovala. Takže je všechny jednoduše střídám. Podle ročního období, podle pocitu a nálady. A pleť, troufám si říct, mám ve svých letech dokonalou.

Slaviton - nejen na křečové žíly. Je to multifunkční gel. Na stres, na bolest, na teplotu, na jakékoliv nepohodlí na těle i na duši. Je to moje stádo oveček před usnutím. Stačí máznout na hruď a všechny vlaky plně naložené problémy vykolejí někde mimo mě... :-)

Turmalínové koule na praní. Šetřím s nimi peníze, prádlo, ale hlavně moji milovanou přírodu. 

© 2017 Ilona Kaulfuss. Všechna práva vyhrazena.